Katarzyna Bogacka

Lekarz rodzinny

dr Katarzyna Bogacka to wspaniały lekarz z pasją. Podejście do pacjenta i do jego dolegliwości na wysokim standardzie, zawsze ma czas dla pacjenta. Polecam panią doktor Katarzynę Bogacka

Pani doktor bardzo sumiennie podeszła do problemu, nie bagatelizowała nawet najmniejszych objawów, dociekliwie i z zaangażowaniem szukała przyczyn złego funkcjonowania organizmu. Pełen profesjonalizm.

Pani Doktor nie zbagatelizowała mojego problemu tak jak inni lekarze, tylko przebadała i zleciła badania, dała materiały dot choroby którą podejrzewa - czułam że się mną dobrze zajęła.