dr n. med. Katarzyna Borysewicz

Psychiatra

1,6

Nie polecam. Brak empatii i bagatelizowanie problemu. Całe szczęście, że znalazłam innego lekarza, który wysłuchał pomógł mi .

Tylko pogorszyła moje problemy psychiczne, nie polecam.​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Odmówiła rozważenia rozpoznania u mnie choroby, później przez brak leków na nią miałam próbę samobójczą i trafiłam do szpitala w którym mi ją rozpoznano.

Całkowity brak profesjonalizmu, nieempatyczna i pretensjonalna postawa wobec pacjenta. Pani doktor wpędziła mnie w kolejne kompleksy, odejmując mi i tak już bardzo osłabionej pewności siebie. Robiąc niemiłe uwagi na temat wrodzonych cech, na które nie mam wpływu, wysnuła teorię na temat rzekomej niechęci innych ludzi w stosunku do mojej osoby, mimo iż było to dalekie od celu wizyty. Radzę poszukać bardziej empatycznej i kompetentnej osoby.

Niedobra lekarz, niemiła, arogancka, źle rozpoznała u mnie chorobę, dobrze że poszłam do innego lekarza, bo inaczej mój stan by się pogłębił. Absolutnie nie polecam!

Doktor Katarzyna Borysewicz jest bardzo dobrym lekarzem do którego mam pełne zaufanie. Leczę się u Pani Doktor od jakiegoś czasu,mam odwagę powiedzieć ,że uratowała mi życie kiedy myśli samobójcze stały sie moja obsesją, a ciężar codzienności trudny do udżwignięcia.Po każdej wizycie czuję jakby ktoś zdjął mi ciężar z ramion.Posiada wszechstronną wiedzę w różnych dziedzinach ,potrafi zmniejszyć to co wyolbrzymiam i pokazac mi to czego nie dostrzegam, a co jest ważne.Jedna wizyta na pewno nie poprawi sytuacji tak jest też u ortopedy czy dermatologa.Tam jednak można wszystko zobaczyć lub wykonać prześwietlenie i sprawa jest jasna.To co mamy w sercu co nie pozwala naszemu umysłowi normalnie funkcjonować jest bardziej złożone i delikatne.Podsumowując uważam ,że mam szczęście,że trafiłam do Doktor Borysewicz i mogę z czystym sumieniem polecić Panią Doktor innym.Pozdrawiam i nie traćcie nadziei!

Ta Pani lekarz nie leczy, lecz wpędza w jeszcze większą chorobę! Po zaledwie jednej wizycie u niej zapadłam na totalna depresję! Zaczęłam mieć myśli samobójcze. Stanowczo odradzam tą lekarz!