lekarz Katarzyna Brzozowska-Odyniec

Internista, Diabetolog

Pani DOKTOR Brzozowska Odyniec uważa się za najmądrzejszą kobietę świata , czemu daje wyraz podczas wizyty(KTO NIE JEST DOKTOREM LUB PO STUDIACH ,Z AUTOMATU JEST TRAKTOWANY JAKO CZŁOWIEK 2 KATEGORII). Poza tym zwraca się do pacjenta słowami wprost z rynsztoka .Jest niesympatyczna , ale o tym można przekonać się podczas wizyty np w Nowym Sączu przy Alei Wolności 49 . Może miała słabszy dzień ,ale to w żaden sposób nie usprawiedliwia ordynarnego zachowania podczas dzisiejszej wizyty . DNO !!!

DNO !!!

Bardzo wywyższa się nad ludźmi nie polecam, rozmowa z tą panią to czysta katorga. Nie wiem po co w ogóle wdawałem się w dyskusję z tą panią następnym razem pójdę do innego lekarza

Wciąż poszukujesz "Internista Muszyna"?

Nowy Sącz
Nowy Sącz
Centrum Dializ Fresenius
ulica Willowa 11
42-400 Zawiercie
Specjalistyczna Kardiologiczna Praktyka Lekarska; konsultacje kardiologiczne i internistyczne, badania ECHO serca, USG jamy brzusznej, Dopler tetnic przedczaszkowych
ul. Długosza 9 (obok I LO - w budynku "MEDYK" z Rehabilitacją Kardiologiczną)
33-300 Nowy Sącz

Gabinet Stomatologiczny "M-DENT" - Sądeckie Centrum Stomatologiczne
Sienkiewicza 49
33-300 Nowy Sącz

Zakład Opieki Zdrowotnej "ARS MEDICA" Spółka Partnerska Lekarzy Medycyny: Grzegorza Orchela, Jana Bałajewicza, Roberta Tenerowicza, Krzysztofa Wojciechowskiego
Władysława Jagiełły 10
38-300 Gorlice