lekarz Katarzyna Brzozowska-Odyniec

Internista, Diabetolog

Pani DOKTOR Brzozowska Odyniec uważa się za najmądrzejszą kobietę świata , czemu daje wyraz podczas wizyty(KTO NIE JEST DOKTOREM LUB PO STUDIACH ,Z AUTOMATU JEST TRAKTOWANY JAKO CZŁOWIEK 2 KATEGORII). Poza tym zwraca się do pacjenta słowami wprost z rynsztoka .Jest niesympatyczna , ale o tym można przekonać się podczas wizyty np w Nowym Sączu przy Alei Wolności 49 . Może miała słabszy dzień ,ale to w żaden sposób nie usprawiedliwia ordynarnego zachowania podczas dzisiejszej wizyty . DNO !!!

DNO !!!

Bardzo wywyższa się nad ludźmi nie polecam, rozmowa z tą panią to czysta katorga. Nie wiem po co w ogóle wdawałem się w dyskusję z tą panią następnym razem pójdę do innego lekarza