lekarz Katarzyna Bułhak

Psychiatra

Może Pani Dr nie spełniła Pani oczekiwań, bo były one zbyt wygórowane, może uważa Pani, że płacąc za wizytę można wszystko "kupić", dlatego jest pani zła na Nią. Jeśli to Pani mówi o pieniądzach za wizytę, to pewnie dla Pani było TO najważniejsze; "głodnemu chleb na myśli". Pacjent przychodzi do wybranego lekarza po pomoc, a nie żeby się licytować o należność, która jest z góry ustalona. Wstyd mi za Panią, bo widać o co Pani chodzi..

Bardzo sympatyczna Pani doktor, ma wspaniałe podejście do pacjenta,potrafi wczuć się w sytuację. Naprawdę najlepszy psychiatra jakiego do tej spory spotkałam. Osobiście bardzo polecam. Pierwsza wizyta 100 złotych, kolejne 80 złotych.

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Kalisz"?

Zakład.
Sadowa 14B