lekarz Katarzyna Bułhak

Psychiatra

Wieloletni pacjent. 7 minutowe wizyty w trakcie których informuje ze czasem tak bywa. proponuje do szpitala... wypisuje recepty i to wszystko. Pan zapisujący arogancki, nieuprzejmy. raz zdarzyło się ze poszedłem na wizytę której nie było bo Pan ani nikt nie poinformował że pani doktor chora i będzie wizyta telefoniczna. teleporada tak samo płatna jak wizyta w gabinecie i również 5 minut. nie polecam. warto zadbać o zdrowie a praktyka prowadzona przez Panią doktor wygląda jak "Robienie kasy" Mam wrażenie, również czytają poprzednie opinie, że Pani doktor ma w głębokim poważaniu ...

Mam wrażenie, również czytają poprzednie opinie, że Pani doktor ma w głębokim poważaniu zdrowie psychiczne i życie pacjentów.

Nie polecam - SZCZERZE

Polecam z czystym sumieniem podejście do pacjenta na najwyższym poziomie.Szybkość działania w sytuacjach kryzysowych,komunikatywność super.

Po kilku latach terapii lekarka stwierdziła, ze nie jest w stanie mi pomóc, wręczyła ulotkę do innego lekarza i skasowała 150 zł. Pan odbierający tel i zapisujący na wizyty tragedia mega arogancki, potrafi krzyczeć na pacjenta i sprawić, ze czujemy się jak osoba, która zawraca komuś glowę zapisując się na wizytę, która se facto nie jest darmowa. Długie kolejki. Raz potrzebowałam pilnie wizyty i nie zostałam przyjęta bo Pani doktor pracuje tylko do 19 a ja mogłam tylko o 19 przyjechać. Niestety Pani doktor nie poświęciła swojej wieloletniej pacjentce nawet 5 min.

Byłam w gabinecie około 10 - 15 minut, pani doktor patrzyła cały czas w monitor, i coś klikała, nie czułam się w centrum zainteresowania. Spytała o mój problem, w skrócie stwierdziła, że tak bywa, przepisała receptę i skasowała.

Od pani doktor można wyjść nowo narodzonym.Cudowny człowiek,cudowne podejście do pacjenta,pełna empatia i zrozumienie. Całym sercem polecam.

wogóle nie pomocna w kryzyzowych sytuacjach, nie można liczyć na pomoc, trzeba radzić sobie samemu, na pomoc mogę za to liczyć tylko podczas wizyty - po tym wydarzeniu czuje, że liczy sie pieniądz a nie dobro pacjenta - rozczarowana

Niestety moze trafialm na zly dzien pani doktor ale wywiad trwal minute i dostalam leki po ktorych chodzilam glupio rozesmiana... a 100 zl za wypisanie recepty to mimo wszystko gruba przesada.

bardzo dobre pierwsze wrażenie.dobre podejście do osób zestresowanych.wnikliwy wywiad- zwłaszcza podczas pierwszej wizyty. jednak kolejne trochę powierzchowne i szybkie. brakuje szczerej rozmowy podczas kolejnych spotkań. atmosfera wizyty przyjazna, życzliwa, dodająca otuchy.łatwe nawiązanie kontaktu telefonicznego.

Może Pani Dr nie spełniła Pani oczekiwań, bo były one zbyt wygórowane, może uważa Pani, że płacąc za wizytę można wszystko "kupić", dlatego jest pani zła na Nią. Jeśli to Pani mówi o pieniądzach za wizytę, to pewnie dla Pani było TO najważniejsze; "głodnemu chleb na myśli". Pacjent przychodzi do wybranego lekarza po pomoc, a nie żeby się licytować o należność, która jest z góry ustalona. Wstyd mi za Panią, bo widać o co Pani chodzi..

Bardzo sympatyczna Pani doktor, ma wspaniałe podejście do pacjenta,potrafi wczuć się w sytuację. Naprawdę najlepszy psychiatra jakiego do tej spory spotkałam. Osobiście bardzo polecam. Pierwsza wizyta 100 złotych, kolejne 80 złotych.