lekarz Katarzyna Chełmińska

Internista, Endokrynolog

Pani doktor zawsze miła, zleca dużo badań, dopytuje o stan zdrowia, widać że interesuje sie swoim pacjentem. Mi pomogła - polecam.

Bardzo miła, kompetentna i zainteresowana pacjentem Pani doktor. Wywiad przeprowadzony bardzo szczegółowo,omówienie dolegliwości bez pośpiechu. Pani doktor stawia Pacjenta na pierwszym miejscu a to jest najważniejsze. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.

Lekarz z prawdziwego zdarzenia,kompetentna,uprzejma,dokładnie zapoznaje się z wszystkimi dolegliwościami pacjenta.Poleciłam panią doktor wielu znajomym i wszyscy są zadowoleni.

Nie polecam. Byłam prywatnie. Najgorsza z endokrynologów jakie poznałam. Bardzo krótka wizyta w tym większość to przepisyawnie wszystkiego (wyniki) co przyniosłam do swojej karty- a i tak nie dokładnie. Odnosi się wrażenie ,że Pani doktor jest znudzona. Brak chęci tłumaczenia i pomocy w dalszym kierowaniu w leczeniu. Wiecej się dowiedziałam czytając dużo w internecie. Gdy zadawałam pytania to z łaską odpowiedziała, poza tym od siebie nic. NIE POLECAM !!!

Pani Doktor jest fantastyczna. Sympatyczna i mila. Chodze do niej od ok roku. Zlecila mi mase badan aby dobrac odpowiednie leki. Wszystko mam pod kontrola. Za ostatnia wizyte, gdzie przyszlam z wynikami i po recepte - nie wziela ani grosza. Wiec nie zgadzam sie z komentarzami, ze przy prywatnych wizytach jest inna bo pieniadze za to bierze! Naprawde polecam!

Dzis bylem 1 raz, zostałem zbadany, wyniki zostały wnikliwie przeanalizowane, objawy jak i stosowanie lekarstwa zostały mi powiedziane i rozpisane, dodatkowo dostałem broszury z najważniejszymi informacjami, szczerze polecam!

Pani dr jest moim dobrym duchem. Mimo ze teraz mieszkam za granica, czasem przyjezdzam na kontrol€.

bardzo dobry diagnosta.dobre podejscie do pacjenta.

bardzo dobry diagnosta.dobre podejscie do pacjenta.

Chodzę do Pani dr od 2009r. Zawsze ma jakiś dobry pomysł.

Chodzę do Pani dr od 2009r. Zawsze ma jakiś dobry pomysł.

Jestem pacjentka Pani doktor od lat. Daje mi poczucie bezpieczenstwa. Polecam.

Jestem pacjentka Pani doktor od lat. Daje mi poczucie bezpieczenstwa. Polecam.