lekarz Katarzyna Chmiel

Poszłam do pani doktor " z marszu". Bez wcześniejszych telefonów, po zobaczeniu milionowej kolejki do dra Jarolima. Kolejka do niego na 6 h stania, a prawie wszystkie panie w ciąży. Niepoważne.... poszłam i przyjęła mnie od razu. Choć nie chciała wchodzic w polowie ciazy.. . jednak zostałam jej pacjentką;, zbadała, bardzo dokładnie wytłumaczyła wszystko, wizyty mam co 3 tygodnie, zawsze męża poprosi na badanie USG, zawsze na fotelik zmierzy szyjkę, potem poogladamy dziecko. Mówi o malutkim człowieku, a nie " płód". bierze 50 zł, bo jak powiedział: same badania są drogie, mocz krew, prenatalne tsh leki.. .szok! Inni nie schodzą poniżej 120 zł. Polecam z serca. Już 4 miesiące chodzę

Pani Doktor jest najlepszym specjalista w swoim zawodzie !! Prowadzila moje dwie ciaze (dwie cesarki). Zleca badania, ktore potrzeba - "dmucha na zimne". Bardzo skrupulatna. Wszystko spokojnie tlumaczy i poswieca tyle czasu, ile pacjentka potrzebuje. Podchodzi ze zrozumieniem. Potrafi sluchac, a przy tym uprzejma i zyczliwa. Koszt wizyty jest nieporownywalnie niski w porownaniu do innych lekarzy. Planuje trzecia ciaze i nie wyobrazam sobie innego lekarza prowadzacego ! Dziekuje Pani Doktor za wszystko. Mama Lenki i Bartka.

Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Prowadziła moja ciąże i nie wyobrażam się by teraz mógł to robić ktoś inny. Nie wiecie dlaczego teraz nie przyjmuje??

jestem bardzo zadowolona, zawsze kompleks badań, wszystkie niezbędne skierowania, wiele pytań, nas które zawsze dostanę odpowiedź, koszt również nie wysoki jak na wizyty prywatne, co do umówienia terminu telefonicznie nie miałam nigdy większych problemów, zawsze trzeba dzwonić pomiedzy 20 a 21...a po wyniki pomiedzy 21-22- taka informacje dostalam w gabinecie i od lat jest tak samo:) polecam

Witam! Pani Doktor prowadzi moją drugą ciążę i jestem zadowolona.Bardzo uprzejma, daje skierowania na potrzebne badania, odpowiada na wszelkie pytania.Miałam dwie operacje i obie przeprowadziła Pani Doktor, blizny prawie wcale nie widać i w tej chwili wszystko z moim zdrowiem OK.Byłam u innego lekarza na konsultacjach i mając porównanie nie wyobrażam sobie,że można mieć innego lekarza.Bardzo polecam.

Witam!

KOBIETKI!!!! ta pani doktor jest nie zastąpiona. To człowiek który potrafi rozmawiać z drugą osobą a nie tylko podać diagnoze i spadówa do domu. Chodzę do niej 6 lat. Za 50zł jest wykonywane badanie USG, badanie cytologiczne (wymaz), oraz bada piersi!!...w lutym bede rodzic swoej pierwsze dziecko i odpłatnie nawet może mi odebrac poród. Jak najbardziej polecam.

Zdecydowanie polecam. Lekarka na którą zawsze można liczyć, a przy tym bardzo miła i uprzejma! Przeszłam przez dwie ciąże.

Pani doktor jest bardzo uprzejma ,kompetentna i wzbudza zaufanie.Wizyta przebiegła w miłej atmoserze i spełniła moje oczekiwania. Polecam!

Polecam tę lekarkę. Rzeczywiście trudno się dodzwonić, są długie terminy oczekiwania, no godz.przyjęć do późna wiecz.

Bardzo dobry diagnostyk. Bardzo kompetentny, dokładny lekarz, wszytko dokładnie sprawdza, a przy tym bardzo uprzejmy.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Tarnowskie Góry"?

Bogusław Tobór

Avimed