lekarz Katarzyna Chmiel

Pani doktor usuwa niewygodne dla niej komentarze. Ranking w takiej sytuacji jest niewiarygodny. Szkoda bo pacjenci nie mają możliwości oceny lekarza. Nie polecam tej Pani, za to polecam wybrać się na emeryturę i przestać szkodzić kobietom!

To moja pierwsza wizyta u ginekologa i nie jestem w stanie wyrazić jak bardzo wdzięczna jestem, że trafiłam na Panią Doktor. Podeszła do mnie z wielką empatią, zrozumieniem i troską, dopytywała, czy wszystko rozumiem, ponadto przeprowadziła mnie przez badanie krok po kroku. Dzięki komfortowi jaki czułam z pewnością nie bałabym się udać kolejny raz, a to tak ważne by dbać o swoje zdrowie intymne. Mogę polecić z czystym sumieniem <3

Do Pani doktor trafiłam po odejściu doktora Młynarczyka. Myślałam, że doktor Młynarczyk jest dobrym lekarzem, ale to co pokazała Pani Chmiel go zupełnie inny poziom: tak uprzejmej, zaangażowanej, kompetentnej i przede wszystkim empatycznej osoby nie spotkałam dawno w tym zawodzie. Na początku się trochę obawiałam wizyty u tak młodej stażem osoby, ale teraz nie mam żadnych wątpliwości i polecam Panią doktor wszystkim koleżankom. Dzięki niej przeszłam przez kompleksowe badania i dowiedziałam się, że choroba na którą leczyłam się kilka lat mnie nie dotyczy - diagnoza była zupełnie inna i dzięki wdrożonemu przez Pani doktor leczeniu jestem zupełnie nowym człowiekiem, który bez bólu idzie przez życie. Zdecydowanie polecam!

Przez nią nie moglam zajsc w ciaze bo nas olała, bo juz jesteśmy za starzy ( 25 lat). Zmarnowałam na nią rok, nie pilecam przy problemach

Poszłam do pani doktor " z marszu". Bez wcześniejszych telefonów, po zobaczeniu milionowej kolejki do dra Jarolima. Kolejka do niego na 6 h stania, a prawie wszystkie panie w ciąży. Niepoważne.... poszłam i przyjęła mnie od razu. Choć nie chciała wchodzic w polowie ciazy.. . jednak zostałam jej pacjentką;, zbadała, bardzo dokładnie wytłumaczyła wszystko, wizyty mam co 3 tygodnie, zawsze męża poprosi na badanie USG, zawsze na fotelik zmierzy szyjkę, potem poogladamy dziecko. Mówi o malutkim człowieku, a nie " płód". bierze 50 zł, bo jak powiedział: same badania są drogie, mocz krew, prenatalne tsh leki.. .szok! Inni nie schodzą poniżej 120 zł. Polecam z serca. Już 4 miesiące chodzę

Pani Doktor jest najlepszym specjalista w swoim zawodzie !! Prowadzila moje dwie ciaze (dwie cesarki). Zleca badania, ktore potrzeba - "dmucha na zimne". Bardzo skrupulatna. Wszystko spokojnie tlumaczy i poswieca tyle czasu, ile pacjentka potrzebuje. Podchodzi ze zrozumieniem. Potrafi sluchac, a przy tym uprzejma i zyczliwa. Koszt wizyty jest nieporownywalnie niski w porownaniu do innych lekarzy. Planuje trzecia ciaze i nie wyobrazam sobie innego lekarza prowadzacego ! Dziekuje Pani Doktor za wszystko. Mama Lenki i Bartka.

Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Prowadziła moja ciąże i nie wyobrażam się by teraz mógł to robić ktoś inny. Nie wiecie dlaczego teraz nie przyjmuje??

Zdecydowanie polecam. Lekarka na którą zawsze można liczyć, a przy tym bardzo miła i uprzejma! Przeszłam przez dwie ciąże.

dzieki tej pseldo lekarce zona stracila dzieck

dzieki tej pseldo lekarce zona stracila dzieck

Witam! Pani Doktor prowadzi moją drugą ciążę i jestem zadowolona.Bardzo uprzejma, daje skierowania na potrzebne badania, odpowiada na wszelkie pytania.Miałam dwie operacje i obie przeprowadziła Pani Doktor, blizny prawie wcale nie widać i w tej chwili wszystko z moim zdrowiem OK.Byłam u innego lekarza na konsultacjach i mając porównanie nie wyobrażam sobie,że można mieć innego lekarza.Bardzo polecam.

Witam!