dr n. med. Katarzyna Chmielewskadr n. med. Katarzyna Chmielewska - zdjęcie profilowe

dr n. med. Katarzyna Chmielewska

Absolwent I Wydziału Lekarskiego AM w Warszawie. Specjalista w leczeniu schorzeń siatkówki takich jak retinopatia cukrzycowa i zwyrodnienie plamki żółtej. Autorka wielu publikacji w polskich i zagranicznych magazynach naukowych. Do niedawna Starszy Asystent w Klinice Okulistycznej Wojskowego Instytutu Medycznego. Obecnie lekarz Centrum Okulistyki OKOLAND.

Pani dr Chmielewska jest znakomitym lekarzem, a do tego miłą, kulturalną osobą.Traktuje pacjenta poważnie, słucha go z uwagą i chętnie udziela wszelkich wyjaśnień. No i najważniejsze, jest skuteczna: zastosowane przez Nią leczenie przywróciło mi ostrość widzenia, pomimo że występowały komplikacje zawinione przez chirurga, który wcześniej operował mi zaćmę.

Powód wizyty - zaświadczenie do porodu. Pani doktor wystawiła błędną diagnozę - poinformowała mnie, że choruję na jaskrę i jest ona niezwykle zaawansowana (mimo że badania które zleciła nie potwierdziły choroby i nie otrzymałam żadnych szczegółowych informacji od Pani doktor). Pomimo faktu że zależało mi na porodzie naturalnym otrzymałam zaświadczenie że tylko cesarskie cięcie a po porodzie kazała mi znaleźć specjalistę który będzie mnie leczył, szybko. Wystraszona skonsultowałam się z innym specjalistą który po wykonaniu USG siatkówki oka, zbadaniu dna oka, ciśnienia i na podstawie badań zleconych przez Panią doktor nie widział zastrzeżeń do porodu naturalnego.

Chce podziekowac Pani doktor w imieniu swojej mamy, która jest już po dwóch iniekcjach. Dzięki nim mama widzi coraz lepiej i odzyskała codzienna radość życia. Jesteśmy wdzięczni cala rodzina za wspaniałą opiekę nad mamą.

Fantastyczny człowiek i lekarz. Doskonała wiedza i doswiadczenie. Merytoryczne, rzeczowe porady. Szczerze polecam.

Nie spotkałem do tej pory Nie spotkałem do tej pory lekarza z tak dobrym podejściem do pacjenta. Pani Doktor ma w sobie tyle ciepla i cierpliwosci do ludzi. Ale najbardziej cenie Panią doktor za jej wiedze i umiejetnosci. Pani doktor po prostu widzi wszystko w oku i wie jak skutecznie leczyć.

Nie spotkałem do tej pory

jak najbardziej polecam , bo ta osoba zna się na oczach i ma super narzędzia do badania

Kochana Pani doktor- wspaniały specjalista, cudowny człowiek, życzę by każdy pacjent mógł leczyć się pod opieką tak cudownej Pani DOKTOR. Gdyby każdy miał taką wiedzę i tak duże zrozumienie pacjenta- świat byłby znacznie lepszy. Jest Pani PO PROSTU WSPANIAŁYM WIELKIM LEKARZEM. Pozdrawiam z całego serca.

Chciałem podziekowac i pozdrowic Panią doktor w tym miejscu. Dzieki niej w pelni zrozumialem na czym polega moj problem z AMD. Do tej pory zaden lekarz nie mogł mi tak precyzjnie wytlumaczyc problemu.

Fachowiec w każdym calu a ponadto anioł nie człowiek.[opinia po operacji skrzydlika oka]

Profesjonalista w leczeniu , diagnozowaniu i podejściu do pacjenta

Profesjonalista w leczeniu , diagnozowaniu i podejściu do pacjenta