lekarz Katarzyna Chojnowska

Neurolog

Bardzo ciepła, życzliwa osoba. Mimo "wiecznego" tłoku przed gabinetem, poświęca tyle czasu każdemu Pacjentowi ile ten potrzebuje. Doktor jest bardzo cierpliwa i pomocna. Oby wiecej takich lekarzy.

Jedna z niewielu chyba lekarzy z powołania. Chce jej się poświęcić pacjentowi czas, dokładnie badać, swoją wiedzę (myślę, że dużą) wykorzystać dla dobra pacjenta. Zdecydowanie godna polecenia i naśladowania przez innych lekarzy zainteresowanych tylko "przerobem" pacjentów.

Jestem pacjentem Pani Doktor Chojnowskiej. Pani Doktor jest konkretnym i profesjonalnym lekarzem znającym się na swojej specjalizacji. Przeprowadza dokładny wywiad dotyczący dolegliwości , cierpliwie wysłuchuje pacjenta, dokładnie bada, po to by znależć , przyczynę bólu i jak najszybciej podjąć leczenie. Polecam Panią Doktor jako prawdziwego specjalistę w swojej specjalności.

Jest bardzo dobrym specjalista. Dokładnie bada pacjenta, zbiera dokładny wywiad z pacjentem. Poświęca tyle czasu ile potrzebuje .

Bardzo szanuję panią dr Chojnowską za spokój i zaangażowanie w moje zdrowie. To ciepła, rzeczowa i skrupulatna lekarz, o dużej wiedzy i b.dobrej opinii w środowisku. Jestem jej pacjentką od 3 lat i na pewno u niej zostanę. Daje badania z NFZtu bez żebrania na kolanach jak to się zdarza u innych dr. I nie ma atmosfery pośpiechu podczas wizyty. Dla mnie super dr. Oby takich więcej:-)

Jest bardzo dobrym neurologiem!!!Polecam wszystkim:)

Jest bardzo dobrym neurologiem!!!Polecam wszystkim:)

W pełni się zgadzam z poprzednią opinią. Pani Chojnowska jest jednym z chyba niewielu lekarzy, którzy badają pacjenta, nie poganiają go(po dwóch minutach mówią:"miłego dnia, następny proszę").Myślę, że posiada dużą wiedzę i co najważniejsze chce się jej to wykorzystać dla dobra pacjenta.Zdecydowanie godna polecenia.