Katarzyna ChoromańskaKatarzyna Choromańska - zdjęcie profilowe

Katarzyna Choromańska

Dietetyk

Specjalizuje się przede wszystkim w odchudzaniu, profilaktyce chorób dietozależnych oraz żywieniu osób aktywnych fizycznie.

Doświadczenie zawodowe zdobywała już podczas ...

Doświadczenie zawodowe zdobywała już podczas studiów odbywając liczne praktyki na oddziałach gastroenterologii, diabetologii, nefrologii, w Domach Pomocy Społecznej oraz poradniach dietetycznych. Absolwentka Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie na kierunku Dietetyka.

Osoba pełna pozytywnej energii, potrafiąca motywować innych do działania. Od dziecka miłośniczka foodhuntingu.

Dobór diety dla osób z:

- nietolerancją pokarmową,
- celiakią,
- chorobami wieku dziecięcego,
- niedoborami pokarmowymi

Za mało miałam jeszcze wizyt,żeby w pełni ocenić pracę Pani dietetyk. Do tej pory dwie miałam porady i otrzymałam plan dietetyczny, który jest dla mnie czymś nowym (nie jest to po prostu jadłospis). Już dziś wiem, że dobrze trafiłam. Pani dietetyk szuka przyczyn nadwagi, potrafi rozmawiać z pacjentem. Polecam szczególnie tym, których wizyty u lekarzy mocno stresują, ja opuszczam gabinet z uśmiechem!

Szczerze polecam wizytę u Pani Kasi. Jej podejście do pacjentki jest nieocenione. Potrafi zrozumieć kobietę. Swoim poczuciem humoru pomogła mi rozładować zbędny stres. Do każdego przypadku podchodzi bardzo indywidualnie. Pomogła mi pozbyć się starych przyzwyczajeń i dzięki temu jestem nie tylko szczuplejsza, ale też zdrowsza. Dziękuję! Gorąco wszystkim polecam!