mgr Katarzyna Ciećka

Rehabilitant

Polecam bardzo gorąco panią Kasie, profesjonalne podejście do choroby, i skuteczne leczenie. Pozdrawiam panią Kasie i życzę wszystkiego dobrego.

Z powodu dokuczającej mi rwy kulszowej nie mogłem chodzić. Nie wiedziałem do kogo z tym pójść. Polecono mi Panią Kasię z PROMEDICI. Byłem już u wielu fizjoterapeutów, ale jeszcze nikt tak fachowo mnie nie leczył. Dzięki Pani Kasi wróciłem do zdrowia. Niesamowita wiedza poparta praktyką. Jestem bardzo wdzięczny za udzieloną mi pomoc i wsparcie. Polecam wszystkim cierpiącym fachową pomoc Pani Kasi. Pozdrawiam MN

Pozdrawiam
MN