Katarzyna Cypryk

Diabetolog

Witam pierwszy raz szukałam lekarza który posłucha pacjenta...I tak trafiłam na w/w Panią i moja opinia jest....luksusowa!! Nie spodkalam lepszego Lekarza z takim podejściem może nie pierwsze 2 wizyty ale Pani przejmuje się pacjentem czuwa nad nim szczerze brak mi słów jestem bardzo zadowolona jej leczenie bynajmniej słucha i trafność 200/100 jestem mega wdzięczna tej Pani Lekarz z powołania polecę każdemu zresztą tak jest !! Pani Kasiu dziękuję jest Pani nie do zastąpienia!! Wdzięczna bardzo 💋

Wdzięczna bardzo 💋

DŁUGO SZUKAŁAM LEKARZA U KTÓREGO BYM SIĘ NIE STRESOWAŁA NA WIZYTACH. MIAŁAM SZCZĘŚCIE- TAK PROFESJONALNEGO I Z LUDZKIM PODEJŚCIEM DO PACJENTA JAK PANI DOKTOR CYPRYK ZE ŚWIECĄ SZUKAĆ

Nie polecam nikomu stracony czas .Lekarz opiekujący się chorymi na cukrzycę powinien być przyjacielem człowieka czego nie można powiedzieć o pani doktor.

Najlepszy specjalista w dziedzinie cukrzyc

Najlepszy specjalista w dziedzinie cukrzyc

Nie nazwałabym p. Cypryk lekarzem, ma co prawda identyfikator z dużą ilością tytułów naukowych, ale jeśli chodzi o podejście do pacjenta i do problemów zdrowotnych , z jakimi pacjent się u niej pojawia - kompletna ignorancja i rutna. Nie chcę opisywa swoich kłopotów zdrowotnych, ale w w/w sposób zostałam przez Cypryk potraktowana. Na całe szczęście dla mnie i tak trafiłam na oddział do szpitala CZMP na podstawie skierowania prof. Lewińskiego, i dopiero wtedy pod opieką doc. Dąbrowskiego, po ponad tygodniowych badaniach została postawiona właściwa diagnoza. Takich lekarzy jak Cypryk powinno omijać się z daleka.

Jako pacjent i mężczyzna jestem od 15 lat pełen podziwu dla Pani Profesor. Szczerze wszystkim polecam.

Ja moze nie jestem obiektywna, ale Pania Doktor uwazam za najlepsza lekarke na swiecie i nie moge uwierzyc ze ktos takie rzeczy o niej wypisuje! kiedys mialam silny atak hipoglikemii w niedziele wieczorem, poprosilam meza zeby zadzwonil do pani Cypryk, ktora dala mi kiedys swoj numer domowy. nie dosc ze odebrala w niedziele wieczorem to jeszcze bardzo duzo czasu mi poswiecila i zaprosila na wizyte w poniedzialek zebysmy mogly porozmawiac. ja lecze sie u pani doktor w Matce Polce wiec nie place u niej za wizyty, ale to w ogole nie zmienia jej bardzo dobrego podejscia do mnie. Dla mnie jest najlepsza Pania Doktor jaka mozna sobie wyobrazic.

Nie moge sie nadziwic temu co Pani napisala. Ja do prof. Cypryk chodze od ponad 5 lat. Zawsze byla dla mnie mila, choc nie jest osaba wylewna i nadmiernie sympatyczna. Nie przeszkadza jej to jednak byc jednym z najwybitniejszych fachowcow od cukrzycy w Polsce. Ponadto zawsze poswiecala mi tyle czasu i potrzebowalem (czasem nawet wiecej:). No a to ze jest skuteczna to nie podlega watpliwosci! Polecam kazdemu!

Leczyłam się u dr Cypryk nie tylko w czasie ciąży, ponieważ cukrzycę mam od 10lat. Faktycznie bywa nie zbyt uprzejma, ale jest niesamowitym specjalistą. Nie nazwałabym jej karierowiczką, myślę że oprócz celu zarobkowego bardzo interesują ją również "nowe" metody leczenia. Prowadzi różnego rodzaju badania, testuje nowe leki - za zgodą pacjenta - tu akurat tłumaczy pacjentowi wszystkie za i przeciw. Jej wizyty są krótkie bo zazwyczaj ma kontakt z chorymi na cukrzycę, którzy znają tą chorobę i mają konkretne pytania, stąd pewnie brak dodatkowego omawiania choroby z nowymi pacjentami. Nie raz mi się dostało za niedbalstwo w stosunku do mojej choroby, ale tylko pomogło mi to się zmobilizować, nigdy nie zostałam obrażona przez Panią doktor. Naprawdę dobry fachowiec w swojej dziedzinie - a cóż nie każdy musi być wrażliwy. Lekarz powinien być skuteczny.

Wybrałam się do pani doktor z podejrzeniem cukrzycy ciążowej. Przeprowadziła wywiad czyli pytała się czy ktoś z mojej rodziny choruje na tę chorobę odpowiedź brzmiała NIE. Wyniki krzywej cukrowej wyszły nieco niedokładne natomiast pomiar dwutygodniowy glukometrem bez problemu mieści się w normach dla kobiet w ciąży. Pani doktor stwierdziła, że ładnie spalam cukier, a na pytanie czy mam cukrzycę stwierdziła,że zdecydowanie TAK. Zastanawiam się tylko na jakiej podstawie skoro na czczo średni wynik to 88mg/dL a po jedzeniu 1h to 116mg/dL , a co gorsza Pani doktor zastanawia się nad wprowadzeniem insuliny. Cóż jeśli ktoś ma problem z cukrem nie polecam tej pani na pewno zasieje w was ziarno niepokoju a podaje sprzeczne informacje i to tylko wtedy gdy sami zapytacie nie spodziewajcie się wyczerpujących odpowiedzi. Karierowiczka która powie Wam co chce wam powiedzieć byle przyjść na kolejną 5 min wizytę płacąc kolejne 100 złotych.