Nie polecam! Potraktowała mnie bardzo chamsko. W ogóle nie słucha co się do nie mówi. Jestem uczulona na jod, a pomimo tego że jej o tym mówiłam wypisała mi receptę na lek z tym składnikiem, Kiedy źle się czułam po lekach i wróciłam do niej wkurzyła się i zbadała mnie tak, że czułam się jakbym była molestowana. Dla mnie to żaden lekarz tylko pies na pieniądze. Nie polecam! Może inne pacjentki miały z nią lepszy kontakt ale ja tam w życiu nie wrócę!

Wredna, chamska i pop***dolona ginekolog. Chyba najgorszy w Grudziądzkim szpitalu + niektóre położne, stare, śmierdzące, nieogolone pod pachami grzyby. W czasie porodu pchają ci na chama wielką łapę, by sprawdzić jak ułożone jest dziecko. Bez wyczucia, z pośpiechem! Nikomu nie życzę rodzić w tym szpitalu z takim beznadziejnym i starym bezczelnym personelem!

Niekompetentny, niemiły, nieuprzejmy, kompletnie nie zna się na ginekologii. Nie powinien wykonywać tego zawodu. Przy porodzie podejmuje złe decyzje przedłużając porody. Nikogo nie słucha. Radzę unikać tego lekarza, a tym bardziej broń Panie Boże porodu pod jego kierownictwem!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Grudziądz"?

Emilii Plater 47 lok. 73
Centrum Medyczne Damiana