prof. Katarzyna Czerniakow

Laryngolog dziecięcy, Pediatra

Liczba opinii: 3
Średnia ocen:3,8/5
Opinie:3
Zaufanie do kompetencji
4,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
3,7
Poświęcony czas
3,7
Kompleksowość podejścia
3,7
Uprzejmość
4,0
Godny polecenia
3,7
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
1,3/5
Zaufanie do kompetencji
2,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
2,0
Godny polecenia
1,0

Drodzy Państwo, jestem niezadowolona z prywatnej wizyty u tej pani dr, w związku z czym chciałabym podzielić się z Państwem moją i mojego męża opinią. Zjawiliśmy się z mężem u tej dr po refundowaną receptę na mleko dla alergików (Nutramigen, z refundacją ok 10zł, bez refundacji ok 40zł – jak dla nas, koszt w tym przypadku jest niezwykle istotny). Pani dr odmówiła wystawienia recepty refundowanej, a zaproponowała receptę na 100%. Argumentowała takie działanie brakiem upoważnienia. Poinformowała nas w nietaktowany zresztą sposób, ciągle przerywając mi i mężowi, z naszej strony subtelny ...

Drodzy Państwo, jestem niezadowolona z prywatnej wizyty u tej pani dr, w związku z czym chciałabym podzielić się z Państwem moją i mojego męża opinią. Zjawiliśmy się z mężem u tej dr po refundowaną receptę na mleko dla alergików (Nutramigen, z refundacją ok 10zł, bez refundacji ok 40zł – jak dla nas, koszt w tym przypadku jest niezwykle istotny). Pani dr odmówiła wystawienia recepty refundowanej, a zaproponowała receptę na 100%. Argumentowała takie działanie brakiem upoważnienia. Poinformowała nas w nietaktowany zresztą sposób, ciągle przerywając mi i mężowi, z naszej strony subtelny i dojrzały dialog, wcinkami typu "jeszcze raz powtarzam", że powinniśmy pojechać po refundowaną receptę do przychodni "na mieście", czyli poza grupę LuxMed. Próbowałam przekazać jej, że nasze dziecko ma stwierdzoną alergię pokarmową w przychodni grupy LuxMed i już od dwóch miesięcy (a ma zaledwie 4m-ce) je mleczko zakupione na podstawie recept wystawionych przez pediatrę i alergologa grupy LuxMed. Po co miałabym jechać do innych placówek po receptę na jedzenie, po coś tak podstawowego zresztą, jeśli płacę za opiekę właśnie w grupie LuxMed. Dodatkowo muszę zaznaczyć, że ta pani dr nie potrafi samodzielnie zbadać dziecka, tak jak to robili inni lekarze grupy LuxMed. Wymaga ciągłej ingerencji rodzica, a sama tylko się przygląda i zaledwie kilka razy dotyka dziecka. Poza tym, udzieliła nam ubogiej informacji na temat postępowania w przypadku kataru dziecka, wiedzieliśmy dużo więcej od pani farmaceutki. Oczywiście po wyjściu z gabinetu dr Czerniakow, skontaktowałam się z grupą LuxMed i potwierdziłam wszystkie wątpliwości, co do upoważnień i miejsc wystawiania recept. Uzyskałam informację, że Pani dr powinna była wystawienić receptę refundowaną. Odwiedziliśmy wielu lekarzy pediatrów i specjalistów w grupie LuxMed (dla jasności, ciężko jest umawiać się ciągle do tego samego lekarza, ze względu na brak wolnych terminów), z których pomocy jesteśmy zadowoleni, ale czegoś takiego jeszcze nie widziałam.

WięcejMniej
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Od 5 lat Pani doktor jest lekarzem pierwszego kontaktu dla mojego dziecka. I dopóki będzie prowadziła praktykę lekarską nigdy nie zmienię jej na innego lekarza. Przy każdej mojej wizycie (kiedy moje dziecko chorowało) przeprowadzała właściwą ocenę choroby, jak również dobierała właściwy sposób leczenia, skuteczny w krótkim czasie. Nigdy jeszcze się nie pomyliła.. Kiedy moja córka ciężko zachorowała na zapalenie płuc 3 lata temu (efekt przenoszonego zapalenia oskrzeli) tylko ona jedna postawiła właściwą diagnozę, choć nawet na rtg wszystko było w porządku, a w szpitalu stwierdzili u mojego dziecka zaledwie zapalenie ...

Od 5 lat Pani doktor jest lekarzem pierwszego kontaktu dla mojego dziecka. I dopóki będzie prowadziła praktykę lekarską nigdy nie zmienię jej na innego lekarza.
Przy każdej mojej wizycie (kiedy moje dziecko chorowało) przeprowadzała właściwą ocenę choroby, jak również dobierała właściwy sposób leczenia, skuteczny w krótkim czasie. Nigdy jeszcze się nie pomyliła..
Kiedy moja córka ciężko zachorowała na zapalenie płuc 3 lata temu (efekt przenoszonego zapalenia oskrzeli) tylko ona jedna postawiła właściwą diagnozę, choć nawet na rtg wszystko było w porządku, a w szpitalu stwierdzili u mojego dziecka zaledwie zapalenie gardła.. Tylko ona ze stoickim spokojem i bardzo rzeczowo tłumaczyła mi, na czym polega ta choroba i że nie zawsze zapalenie płuc jest możliwe do stwierdzenia na podstawie zdjęcia rtg. Przekonując mnie że niezbędny jest w tym przypadku antybiotyk. Choć na ogół robi wszystko, żeby z antybiotykoterapii nie korzystać.
Cenię w niej rzetelność i to że często zostaje dłużej w pracy, choć nikt jej nie płaci za dodatkowe godziny, a w tym wszystkim jest po prostu wspaniałym i dobrym człowiekiem.
To prawdziwy skarb mieć takiego lekarza dla własnych dzieci.
POLECAM WSZYSTKIM.

WięcejMniej
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Polecam panią doktor Czerniakow gdyż jest wspaniałym lekarzem-miła, dokładna, antybiotyki podaje w ostateczności i zawsze rzeczowo wszystko wyjaśnia,cierpliwie odpowiada na milion pytań:),jeśli trzeba kieruje na dalsze badania, bez problemu daje skierowania. Chodzę do niej od 5 lat i zawsze stawiła trafną diagnozę. Często przyjmowała nas dodatkowo, bez zapisu, zauważyłam że nigdy nie odmawia swoim pacjentom, często zostaje po godzinach. Jest bardzo miła i zawsze uśmiechnięta. Wyciągnęła nas z wielu chorób bez antybiotyków, za co jestem jej bardzo wdzięczna. Nie naciąga na dodatkowe, drogie szczepienia. Wspaniała pani doktor, lepszej nie znam, ...

Polecam panią doktor Czerniakow gdyż jest wspaniałym lekarzem-miła, dokładna, antybiotyki podaje w ostateczności i zawsze rzeczowo wszystko wyjaśnia,cierpliwie odpowiada na milion pytań:),jeśli trzeba kieruje na dalsze badania, bez problemu daje skierowania. Chodzę do niej od 5 lat i zawsze stawiła trafną diagnozę. Często przyjmowała nas dodatkowo, bez zapisu, zauważyłam że nigdy nie odmawia swoim pacjentom, często zostaje po godzinach. Jest bardzo miła i zawsze uśmiechnięta. Wyciągnęła nas z wielu chorób bez antybiotyków, za co jestem jej bardzo wdzięczna. Nie naciąga na dodatkowe, drogie szczepienia. Wspaniała pani doktor, lepszej nie znam, a byłam u wielu lekarzy bo mam dwójkę dzieci.

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat