lek. dent. Katarzyna Dąbrowska

Jestem zachwycona, na moją prośbę wszystkie zabiegi zostały wykonane w tym samym dniu, a jakość ich wykonania jest najwyższa. Zarówno Pani Katarzyna jak i jej asystentka były miłe. Byłam informowana o tym jakie mogą być w danym momencie odczucia, co mi konkretnie dolega i jakie zabiegi będą wykonywane. W skrócie - pełny profesjonalizm. Pani Katarzyna Dąbrowska to najlepsza dentystka u jakiej byłam w całym swoim życiu.

Nikt nie odbiera telefonów. A jak już się uda dodzwonić to Pani zapisująca na wizytę jest bardzo nieprzyjemna! Jak są zapisy na NFZ to nikt nie odbiera tel., bo Pani zapisywała tylko tych co przyszli osobiście, a co ma człowiek zrobić, który pracuje i nie ma czasu chodzić i stać w kolejkach.