lekarz Katarzyna Dąbrowska

Medycyna estetyczna

Ja z kolei była u dr Dąbrowskiej na zabiegu likwidującym pocenie się pod pachami. Często w przeszłości robiłam takie zabiegi u innych, ale polecono mi dr Dąbrowską głównie z powodu cen i skuteczności. Chodzi o to, że po takich zabiegach często miałam pojedyncze kropki potu na bluzkach i źle się z tym czułam. U Pani dr zabieg w znieczuleniu kremem, nic nie bolało. dziś mija dokładnie 2 tygodnie po zabiagu i faktycznie nie ma ani kropli potu pod pachami. Dlatego wybieram się za tydzień na leczenie potliwości stóp i oczywiście ...

potliwości stóp i oczywiście opiszę jakie efekty przyniósł kolejny zabieg. Do tego czasu Pani doktor stawiam ocenę bardzo dobrą, bo zasługuje na nią :)

Byłam u Pani Doktor Katarzyny na wygładzaniu zmarszczek czoła i zmarszczek wokół oczu przed 2 tygodniami. Pani Doktro powiedziała wtedy, że za 14 dni będzie efekt. I jak w zegarku - dziś w poniedziałek czoło mam idealnie gładkie a oczy rozpromienione i radosne :) A brwi nie uciekły mi do góry tak jak po ostatnim zabiegu u innej lekarki. Wszystko wygląda naturalnie, świeżo a twarz jest radosna. Rekomenduję Doktor Katarzynę jako bardzo dobrą specjalistkę od zmarszczek !

Moim problemem były zmarszczki wokłó oczu. Koleżanka poleciła mi dr Katarzyną Dąbrowską. Zrobiłem serię 6 zabiegów mezoterapii i jest efekt - nie mam zmarszczek i oczy są znacznie młodziej wyglądające. dodatkowo muszę powiedzieć, że podczas zabiegów ani razu nic nie bolało i nie miałem żadnych śladów po mezoterapii, więc nic nikomu nie mówiłem, jak pytali czy coś robię - po prostu wyglądam młodziej :)

Pani doktor K Dabrowska robiła mi zabieg liftingu twarzy Skinlift. Zabieg był bezbolesny, a efekty takie jak mówiła - skóra idealnie napięta, młoda, nawilżona. Czyli wszystko co obiecała sprawdziło się, bo wyglądam o 10 lat mniej! Więc zgodnie polecam Skingen i Panią doktor Kasię Dąbrowską

Moim skromnym zdaniem jedna z najlepszych specjalistek medycyny estetycznej w tym kraju. Usta wyszły idealnie, są tak bardzo ponętne, symetryczne i naturalne że aż nie do poznania!!! Pozdrawiam i dziękuję Pani Kasiu!

Rewelacyjna Pani doktor! Ma ogromną wiedzę i wszystko cierpliwie i ze spokojem potrafi wytłumaczyć. Nie przesadza z zabiegami, jak bywa to często u lekarzy medycyny estetycznej, nie 'wciska' zabiegów na siłę i umie odradzić jeśli coś rzeczywiście nie jest potrzebne, a przydało by się na przykład coś innego. Wzbudza ogromne zaufanie swoim profesjonalizmem. Polecam szczerze!

Bardzo uprzejma Pani Doktor, chętnie doradza, cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania i rozwiewa wszelkie wątpliwości. Zabieg wyszedł świetnie, jestem bardzo zadowolona z efektów. Zdecydowanie polecam.

Polecam doktor Katarzynę! Nie zdziera z pacjentów grubych tysięcy jak to robią inni lekarze tej specjalizacji! Robiłam u niej kilka zabiegów - ceny bardzo rozsądne, ale przede wszystkim ujęła mnie jej troska o pacjenta i cierpliwość. Chętnie wszystko tłumaczy, nie spieszy się, nie irytuje milionem pytań. Lekarz godny polecenia!

Witam! Jestem klientką Salonu Kosmetycznego Isabel w Ząbkach i oczywiście również klientką dr Dąbrowskiej - szczerze polecam Panią Doktor !!! Jestem bardzo zadowolona z zabiegu powiększania ust oraz mezoterapii, efekty rewelacyjne !!! Przemiła osoba, aż miło tam przychodzić i ceny też bardziej dostępne niż w warszawskich salonach.

Bardzo polecam Panią Doktor, profesjonalnie podchodzi do pacjenta i dokładnie wszystko tłumaczy. Zabieg wyszedł perfekcyjnie, jestem bardzo zadowolona, wyglądam o niebo lepiej.