dr n. med. Katarzyna Derc

Endokrynolog

Dr n. med. Katarzyna Derc jest specjalistą w zakresie endokrynologii i chorób wewnętrznych. Zajmuje się zaburzeniami endokrynologicznymi oraz zaburzeniami odżywiania i metabolicznymi. Pracowała w Klinice Diabetologii, Klinice Gastroenterologii i żywienia człowieka oraz zaburzeń metabolicznych w Poznaniu oraz w Klinice Endokrynologii CMKP w Warszawie. Stypendystka UCLA w Los Angeles. Wykonuje badanie usg tarczycy oraz biopsję cienkoigłową tarczycy. Konsultuje również w języku angielskim.

To mój 4 endokrynolog w moim życiu, Pierwszy raz trafiłam na ul. Szpitalną. Miałam wtedy 15 lat. Potem przenosili mnie, ale zaczęłam tyć bez przyczyn. Potem chodziłam do prywatnego endokrynologa i wywołał u mnie nadczynność tarczycy, czułam się okropnie. A potem trafiłam do Pani Katarzyny Derc, która umie dobrać odpowiednio leki i wysłucha każdego. Nawet bardzo młodego człowieka. Zawsze jestem najmłodszą pacjentką, niektórzy mnie niepoważnie traktowali ;) Wielki Pozytyw, polecam ;)

Wielki Pozytyw, polecam ;)

Cóż tu dużo pisać. Kobieta Anioł, kompleksowo podchodzi do pacjenta. Uprzejma, robi dokładny wywiad, zleca badania., tłumaczy w najdrobniejszych szczegółach, doradza. Naprawdę z czystym sumieniem mogę polecać Panią doktor każdej osobie czy to jako internistę czy endokrynologa...

Byłam u pani doktor w Lux Medzie z podejrzeniem choroby tarczycy. Pani Derc dokładnie mnie zbadała i przeprowadziła długi wywiad, zleciła wszystkie potrzebne badania, nie spieszyła się z podawaniem leku. Tlumaczy prostym językiem i odpowiada na wszystkie pytania. W dodatku jest miła, uprzejma, a to juz prawie ideał lekarza. Polecam i mam nadzieję na to, że pani doktor będzie trzymała poziom i że będzie w naszym otoczeniu więcej takich lekarzy - z pasją i ludzkich.

Pani Derc leczy mnie juz 2 lata i jest pomocna w każdej sprawie zdrowotnej, można ją zapytać o wszystkie medyczne aspekty i zawsze fachowo doradzi i pomoże, także bardzo polecam!!

Profesjonalna, kompetentna, bardzo miła, widac że lubi pomagać i widac ze robi to szczerze. Jestem wdzięczna za to, że trafilam na tą Panią doktor i polecam wszystkim. to jest prawdziwy lekarz!!

Pani dr.Derc to przemiła ,kompetenta osoba, wzbudzająca zaufanie.Polecam kżdemu kto potrzebuje fachowej pomocy.

Świetny Lekarz, miła, uprzejma, wytłumaczy wszystko, a nie jak większość lekarzy byle "odbębnić pacjenta" a najlepiej żeby leczył się prywatnie. POLECAM w 100% Tą Panią Doktor

Kolejny mój endokrynolog na chwilę obecną najlepsza! Będę jej stałym pacjentem. Bardzo miła, wytłumaczy od A do Z na czym polega choroba. Rewelacja oby więcej takich lekarzy!!!

Kolejny mój endokrynolog na chwilę obecną najlepsza!
Będę jej stałym pacjentem.
Bardzo miła, wytłumaczy od A do Z na czym polega choroba.
Rewelacja oby więcej takich lekarzy!!!

Pani doktor jest osobą zdecydowanie godną zaufania. Posiada ogromną wiedzę i potrafi wyjaśnić zrozumiałym językiem sytuację pacjenta. Nie jest typem lekarza, który zbywa pacjenta. Podchodzi indywidualnie do pacjenta, pyta o leki i choroby, ale też o choroby w rodzinie i dostosowuje do tego leczenie.

SUPER PANI DOKTOR GODNA POLECENIA JEST CZŁOWIEKIEM I SUPER SPECJALISTĄ

SUPER PANI DOKTOR GODNA POLECENIA JEST CZŁOWIEKIEM I SUPER SPECJALISTĄ