lek. med. Katarzyna Doleżal-Ołtarzewska

Endokrynolog, Pediatra

polecam panią doktor bardzo dobry lekarz trafne diagnozy,przez wiele lat syn był pod jej opieką i dzięki bogu,że ona go prowadziła.Bardzo sympatyczna , miła , przystępna i rzeczowa-takich lekarzy sobie życzymy

Pani Doktor jest doskonałym lekarzem, bardzo kulturalna, świetny endokrynolog, stwarza przyjazną atmosferę, wyniki Jej leczenia oceniam jako niezwykle skuteczne . Polecam z czystym sumieniem! Mariola

Bardzo dobry lekarz, poświęca dużo czasu pacjentowi. Kompetentna i bardzo miła Bardzo pomogła m ojemu dziecku

Bardzo dobry lekarz, poświęca dużo czasu pacjentowi. Kompetentna i bardzo miła
Bardzo pomogła m ojemu dziecku

Nie polecam jezdiłam z córką do niej parę razy pokonując dośc dużą ilośc kilometrów i dalej nic sie nie dowiedziałam.dziecko od 6 roku zycia bardzo sie poci jest słabe wypadują włosy skarży się na bóle głowy pozatym pojawiły się objawy przedwczesnego dojrzewania.Pani doktor nie zleciła żadnych badań hormonalnych dla niej najważniejsza była dieta i odchudzanie!Wysłała nas do dietetyczki która jak zobaczyła dziecko to mnie wyśmiała kto nas przysłał!Córka ma teraz 8 lat włosy pod pachami i włosy łonowe na nosie pojawiły się wypryski.Jestem w kropce i muszę szukać pomocy u innego lekarza ale nie wiem czy juz nie jest za póżno!Nie polecam ta Pani doktor każde dziecko które ma lekka nadwagę wysyła tylko do dietetyka i liczy sie u niej nie szukanie przyczyny dlaczego dziecko takie jest tylko obarcza wina rodziców i wysyła do dietetyka karygodne a od czego sa ci endokrynolodzy chba powinni szukac przyczyny takiego stanu zdrowia to jest rzenujące!Ja osobiscie ja odradzam starciłam tylko czas i pieniadze na paliwo do Krakowa i zostałam z problemem sama!

Bardzo polecam jako lekarza,świetny specjalista

Bardzo polecam jako lekarza,świetny specjalista

Odradzam wizytę u pani doktor. Nie spełniła moich oczekiwań.

Odradzam wizytę u pani doktor. Nie spełniła moich oczekiwań.

Pani doktor pomogła mojemu synowi, zawsze była wobec nas uprzejma i zrozumiale wszystko tłumaczyła. Gorąco polecam.

BYLAM Z DZIECKIEM U WIELU SPECJALISTOW ENDOKRNOLOGOW I MOGE Z CZYSTYM SUMIENIEM POLECIC TEGO LEKARZA

świetny lekarz, dobre podejście do dzieci

świetny lekarz, dobre podejście do dzieci