lekarz Katarzyna Drozdowska

Pani doktor jest bardzo profesjonalna, uprzejma i wszystko dokładnie tłumaczy. Obawiałam się bardzo efektów leczenia, Pani doktor wykonywała u mnie licówki bez szlifowania zębów - mój uśmiech wygląda pięknie i jestem na prawdę bardzo zadowolona z wykonanej pracy.

Profesionalistka w 100%. Szybka, dokladna, z wysoką kulturą osobistą. Po pierwszej rozmowie wzbudziła pełne zaufanie. Ponieważ wymieniałam u niej wszystkie koronki i robiłam 8 licówek, bałam sie aż do zakonczenia leczenia. Obecnie jestem pół roku po leczeniu i bardzo zadowolona. Godna polecenia bez cienia wątpliwosci.

Obecnie jestem pół roku po leczeniu i bardzo zadowolona.
Godna polecenia bez cienia wątpliwosci.

Pani doktor reprezentuje swoja osoba ogromna kulture osobista i wiedze stomatologiczna,ktora przeklada sie na na jej umiejetnosci!! swietna dentystka, jestem wlascisielka pieknych licowek wykonanych przez Pania Kasie

Właśnie wróciłam z mojej pierwszej wizyty u Pani doktor i jestem bardzo zadowolona. Poświecono mi bardzo dużo czasu, nie miałam wrażenia, że trzeba się spieszyć, bo czeka następny pacjent. Spotkałam się tam z bardzo nowoczesnym i profesjonalnym podejściem. Pani doktor dokładnie omawia wszystkie zęby i cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania.