dr n. med. Katarzyna Dwornicka

3,7

KATEGORYCZNIE ODRADZAM. W dniu 31.08 .18 udałem się na kolejną wizytę do dr Dwornickiej. Na recepecję wszedłem z uśmiechem i tak też przywitałem osoby tam będące. Ku mojemu zdziwieniu Szanowna Pani asystentko-recepsjonistko-sprzątaczka zaczęła na mnie krzyczeć !!! TAK KRZYCZEĆ !!!! To sytuacja bez precedensu w moim życiu, jestem oburzony i zasumcony całą sytuacją, Panią sprzątaczkę będącą świadkiem zdarzenia zamurowało., stanęla jak w wryta przecierając oczy ze zdumienia. Teraz UWAGA treść jaką mnie obrzucono "Dlaczego Pan nie odbiera telefonów, dlaczego nie odpisuje na sms, co to ma być" Grzecznie wyjaśniłem Jej, że nie mam obowiązku na odpisywanie na sms (nigdzie tego nie deklarowałem) jednak jak najbardziej bym to zrobił gdybym tylko go dostał, szanuję czas innych. Doszedłem w tej sytuacji do wniosku po analizie że dzwoniono do mnie aby odwołać wizytę. Podziękowałem za taką opiekę, nie będę już Klientem tej poradni, wyszedłem. Przypominało to monopol z czasów PRL, jednak stomatologów mamy na pęczki TYMBARDZIEJ nie za 350zł za plombę. Co do samej usługi z wcześniejszych wizyt, profesjonalizm idzie w parze z kosztem, nic wyjątkowego jednak wyczuwa się "taśmowe" podejście do Klienta, czasem na skraju pogardy... Polecam ZIEMBA CLINIC w Katowicach, tam nie ma szans aby w załodze sprzątaczka była również asystentem i recepcjonistką a takie zachowania nigdy nie mogą mieć miejsca. W razie chęci poznania szczegółów, nie mam nic przeciwko chętnie opowiem więcej telefonicznie, Amadeusz Jarosz 723 132 792. Dziękuję!

Lekarz z powołania. Niestety tylko dla VIP - ów . Koszt 1 plomby - 500,oozł. Zmuszony jestem poszukać tańszego.

Wspaniały specjalista, poświęcony swojej pracy. Serdecznie polecam Panią Doktor.