lekarz Katarzyna Dydo

Uważam, że powinnam napisać tą opinię....Żadne słowa nie są w stanie wyrazić mojej wdzięczności względem Pani dr Dydo! W moim przypadku niejednokrotnie bowiem wykazała się ogromnym profesjonalizmem. . I tak np.lekarze z SOR -u nie potrafili rozpoznać schorzenia a Pani dr Dydo to uczyniła! Chorobę potwierdził później lekarz specjalista.Leczenie, jakie wdrożyła Pani dr było identyczne z tym, jakie zlecił ów lekarz.Pani dr Dydo zawsze stawia trafną diagnozę! Przepisuje takie leki, które pomogą pacjentowi,zwracając jednocześnie uwagę, by miały jak najmniej skutków ubocznych.Pani dr zawsze wyczerpująco odpowiada na zadane pytania. Jednym słowem, Pani dr Dydo to Lekarz na 6+...

Wspaniała, profesjonalna Pani doktor!Jestem bardzo wdzięczna, bo dzięki Niej mogę normalnie funkcjonować.Lekarze specjaliści, u których byłam, niestety nie potrafili mi pomóc...Natomiast Pani dr Dydo pomimo,że jest pediatrą, zastosowała odpowienie leczenie z pozytywnym rezultatem! Gorąco polecam!

Wspanialy, PRAWDZIWY Lekarz. Ma bardzo dobre podejscie do dzieci. Bardzo kompetentna, poswieca duzo czasu dziecku, rodzicow potrafi ( slusznie) skarcic. Polecam

rodzicow potrafi ( slusznie) skarcic. Polecam

Na doaźnej pomocy lekarskiej w Płońsku po 9 godzinach pracy i pewnie około 100 przyjętych pacjentach, raczej nieprzyjemna i bez podejścia do dziecka. Ale to chyba błąd systemu służby zdrowia.

Sympatyczna Pani doktor. Ma dobre podejście do pacjentów, tłumaczy dokładnie wszystko. Polecam:)

Bardzo miła ,sympatyczna i konkretna Pani doktor!

Bardzo miła ,sympatyczna i konkretna Pani doktor!

Rewelacyjna Pani Doktor! Doskonały pediatra, o dobrym sercu! Jest bardzo profesjonalna, zawsze pomaga pacjentom, każdemu poświęca bardzo dużo czasu.

Rewelacyjna Pani Doktor! Doskonały pediatra, o dobrym sercu!