lekarz Katarzyna Dzieło-Cierpiał

2,4
2,5
2,9
2,5

Bardzo nie polecam tej ( Pani) bardzo nie miła odmówiła podpisania oświadczenia o znieczulenie dla mojej żony bezczelne zachowanie i odmowa zbadania żony nie polecam wizyt u tej Pani która również przyjmuje w ośrodku w Przywidz

Nie polecam. Bylam na wizycie jako matka karmiąca, stopniowe odstawienie od piersi. Na zapytanie o stwardnienia piersi, lekki ból, otrzymałam odpowiedź, że ona nie jest od badania piersi, a tym bardziej gdy karmię. To przepraszam kto jak nie ginekolog bada piersi? Na zapytanie o USG, odpowiedziała że mogę sobie zrobić, ale nie wie czy ktoś je wykona jeśli karmię, więc lepiej po zakończeniu karmienia. Nic od siebie nie powiedziała, nie wyjaśniła, a ja już o nic więcej nie miałam zamiaru pytać... Nie wrócę na pewno.

Najlepsza Pani doktor! Zawsze pomoże, jest cierpliwa, wytłumaczy i zrozumie. Całą ciąże u Pani doktor prowadziłam i jestem bardzo zadowolona! Polecam w100%!

Nie polecam a nawet zdecydowanie odradzam tą doktor. Szkoda czasu i zdrowia na wizytę u tej Pani. Omijajcie szerokim łukiem.

Nigdy nie byłam u gorszego lekarza. Wizyta trwała 4 minuty z zegarkiem w ręku. Mimo ciąży, zbadała mnie tylko ginekologicznie, nie mówiąc o powodzie badania, nie dała zwolnienia mimo, że to już 8 miesiąc ciąży, a sam pracodawca lekarz, nie chce mnie widzieć w pracy już od dwóch miesięcy. Nie ma skierowania na badania, bo twierdzi, że nie ma konieczności. Żadnego usg, żadnego zapytania jak się czuje. Nigdy więcej.

Nieprzyjazna doktor, może i ma kompetencje, ale jako ciężarna wyszłam bez usg, za to z opinią Pani doktor na temat zwolnień, ich nadmiaru. Badanie było z dziwną miną, w dzisiejszych czasach lekarze są milsi, dokladniejsi. Ta Pani robi tylko to co musi, empatia niezbyt wchodzi w grę.

Bardzo uprzejma i rzetelna ginekolog. Polecam serdecznie. (O niebo lepsza niż arogancka Beata Makowska)!!!!!!

synowa wróciła z płaczem po wizycie u w/w lekarki. Wszystko z powodu zajęcia czasu pani specjalistce.