lek. dent. Katarzyna Dziuba-Osikowiczlek. dent. Katarzyna Dziuba-Osikowicz - zdjęcie profilowe

lek. dent. Katarzyna Dziuba-Osikowicz

Stomatolog, Ortodonta

Bardzo sympatyczna Pani doktor. Osobiście się podpisuję po poniższymi opiniami i uważam, że jest godna polecenia innym osobom, szczególne tym którzy mają obawy przed wizytami u stomatologa.

Serdecznie polecam tą panią doktor. Jest osobą miłą i kompetentną. Trafiłam do pani doktor z polecenia i nie żałuję, jestem zachwycona. Już na pierwszej wizycie szczegółowo został przedstawiony mi plan leczenia i koszty z nim związane. Ważne było dla pani doktor to czego oczekiwałam po zakończeniu leczenia i cel został osiągnięty. Szczerze polecam!

Szczerze polecam!

Gorąco polecam doktor Osikowicz. Świetna specjalistka. Jakość usług na bardzo wysokim poziomie. Jestem bardzo zadowolony że trafiłem właśnie na panią doktor. Podczas wizyty konsultacyjnej zostałem zapoznany z planem leczenia i kosztami. Po założeniu aparatu pouczono mnie na temat diety i higieny oraz jakie ewentualnie dolegliwości mogą się pojawić. Podczas wizyt doktor lub asystentka informuje co zostało zrobione, a co jeszcze należy wykonać.Gdy wystąpiła jakaś awaria aparatu wystarczyło ,że zadzwoniłem i umawiano mnie na dodatkową wizytę.Dzięki gabinetowi Całe i Białe mam piękny uśmiech.

Gorąco polecam doktor Osikowicz. Świetna specjalistka.

Bardzo dobry specjalista. Leczyłam u Pani doktor Dziuba- Osikowicz swoje dzieci - jedno miało skomplikowaną wadę zgryzu, której żaden inny ortodonta nie chciał się podjąć. Z efektu i przebiegu leczenia jestem bardzo zadowolona. Pani doktor zawsze szczegółowo wyjaśniała i tłumaczyła każdy etap leczenia. Większość kontroli przeprowadzają higienistki stomatologiczne, które nadzoruje pani doktor a dziewczyny widać, że są bardzo dobrze przeszkolone ,mają spore doświadczenie ,wiedzę no i świetne podejście do pacjenta. Profesjonalny lekarz - serdecznie polecam Panią doktor każdemu kto planuje przeleczyć się ortodontycznie.

Osobiście jestem bardzo zadowolona. Pani Dr jak dla mnie jest świetna - wszystko wytłumaczy, przeanalizuje i nie naciąga finansowo. Szukałam orto dla siebie i dla dziecka przez kilka m-cy, aż trafiłam do niej. Stosuje nowoczesne metody, bez wyrywania, szczękę potrafi ładnie poszerzyć itp. Nie rozumiem przedmówców, dlaczego tak się zrazili...