lekarz Katarzyna Faruga

Homeopata, Pediatra

Pani doktor to lekarz z powołania,jednak przede wszystkim jest dobrym człowiekiem,który wsłuchuje się w pacjenta,tłumaczy i przede wszystkim poświeca swój czas i uwagę na dokładną diagnostykę.To lekarz,który współpracuje z dzieckiem w duchu porozumienia bez przemocy.Dla P.doktor dziecko jest człowiekiem, anie przedmiotem badań.Polecam!!!

To najlepszy pediatra jakiego znam stworzona do dzieci usmiechem powali nawet płaczka kompetentna nie trzeba błagać o badania bo sama skrupulatnie ich pilnuje mimo że moja córka ma już 14 lat to ją uwielbia zresztą ja też wizyty sa zawsze przyjemne polecam zdecydowanie bo nie poznalam jak dotąd takiej lekarki Basia i Wiki

Najlepsza pediatra w Jastrzębiu.Leczy moje dzieci od 16 lat w tym jedno przewlekle chore. Nie zamieniłabym Jej na innego lekarza.

Prawdziwy lekarz z powołania. Rewelacyjne podejście do maluchów. Mała do dr. Farugi idzie bez żadnych oporów a jak jest dość długo zdrowa to wspomina kiedy pójdziemy znowu do Pani doktor. Lekarz naprawdę godny polecenia!

Lekarz naprawdę godny polecenia!

świetny lekarz, przemiła pani, gorąco polecam

świetny lekarz, przemiła pani, gorąco polecam

Wciąż poszukujesz "Homeopata Jastrzębie-Zdrój"?

Piastowska 24 lok. 1
Kędzierzyn-Koźle
Wojewudzki Szpital Specjalistyczny nr 2
Specjalistyczna indywidualna peaktyka lekarska
Jastrzębie-Zdrój
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Lekarsko-Pielęgniarska PRO-CORDI Sp. z o.o.
St. Wyspiańskiego 8
44-335 Jastrzębie-Zdrój