lekarz Katarzyna Faruga

Pani doktor to lekarz z powołania,jednak przede wszystkim jest dobrym człowiekiem,który wsłuchuje się w pacjenta,tłumaczy i przede wszystkim poświeca swój czas i uwagę na dokładną diagnostykę.To lekarz,który współpracuje z dzieckiem w duchu porozumienia bez przemocy.Dla P.doktor dziecko jest człowiekiem, anie przedmiotem badań.Polecam!!!

To najlepszy pediatra jakiego znam stworzona do dzieci usmiechem powali nawet płaczka kompetentna nie trzeba błagać o badania bo sama skrupulatnie ich pilnuje mimo że moja córka ma już 14 lat to ją uwielbia zresztą ja też wizyty sa zawsze przyjemne polecam zdecydowanie bo nie poznalam jak dotąd takiej lekarki Basia i Wiki

Najlepsza pediatra w Jastrzębiu.Leczy moje dzieci od 16 lat w tym jedno przewlekle chore. Nie zamieniłabym Jej na innego lekarza.

Prawdziwy lekarz z powołania. Rewelacyjne podejście do maluchów. Mała do dr. Farugi idzie bez żadnych oporów a jak jest dość długo zdrowa to wspomina kiedy pójdziemy znowu do Pani doktor. Lekarz naprawdę godny polecenia!

Lekarz naprawdę godny polecenia!

świetny lekarz, przemiła pani, gorąco polecam

świetny lekarz, przemiła pani, gorąco polecam

To kobieta anioł rewelacyjne podejście do dzieci kompleksowe badania nigdy nie musze prosić aby dostać skierowanie jak u innych lekarzy to odpowiednia osoba na tym stanowisku szkoda tylko ze pediatrzy sa w naszym kraju tak slabo opłacani ,polecam Panią Kasię kazdej matce Basia z Jastrzebia

Pani Doktor to anioł jakiś. Dzieci ja polubiły od pierwszej wizyty, bo ma do nich podejście. Dla rodziców też jest bardzo miła i widać że, zależy jej żeby dociec przyczyny dolegliwości np. na bóle brzuszka mojej córci zleciła cały szereg badań. polecam.

Zgadzam się z wyżej wymienionymi opiniami.Pani dr jest świetna,zawsze miła uprzejma.Choćby nie wiem jak zmęczona zawsze znajdzie czas i miłe słowo dla małego pacjenta i jego rodzica.Od 7 lat chodzę do Pani dr.Teraz już z dwójką dzieciaków i lepszej nie znalazłam i nie mam zamiaru szukać.Antybiotyk to ostateczność!!!Wszystkie konieczne badania bez problemu.Zawsze szuka przyczyny choroby i do końca leczy.Stosuje niekonwencjonalne metody,ale to bardzo db!!!Nie sztuką jest truć dziecko sztuką jest jest je wyleczyć.Zawsze zrozumie i pomoże.Nawet gdy są jakieś problemy finansowe wystarczy powiedzieć i przepisze tanie leki.Naprawdę polecam wszystkim dzieciakom i zatroskanym rodzicom!!!

REWELACJA - jak nie ma p. Farugi mam wrażenie, że to koniec świata. Nie powierzam nikomu innemu swoich dzieci, dlatego mimo wyprowadzki z Jastrzębia 5 lat temu nadal z dziećmi jeżdżę wyłącznie do (jak to dzieci mówią) pani Kasi.

Doktor Kasia - tak nazywają Panią Doktor moje dzieci, które nie boją się żadnej wizyty. Pani Kasia zapyta czy wolą tabletki, czy syrop, nie wpycha do gardła patyczka, lecz cierpliwie czeka aż dziecko samo otworzy buzię.Cierpią gdy muszą iść do innej pani doktor, która ich potrzeby i komfort ma nosie. Rzadko spotyka się tak sympatyczną, pełną pasji i profesjonalizmu osobę.