lek. dent. Katarzyna Gączarzewicz

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Kiedyś w 2008 miałem do niej zaufanie, ale potem było coraz gorzej, same zaniedbania, niedoròbki i bubelki. Tak to jest jak się zasuwa w ogródku z haczką i przy fotelu. Nie polecam. Są dużo lepsi, ta sama kasa no i można się wreszcie szeroko uśmiechać.

Chodzisz w dobrej wierze, opowiada ci bajki, chodzisz dalej, kolejne bajki i naraz po czasie bum, kanałowe i koronka albo mostek, w wszystko było jak w bajce. Jak cię na to stać, to twój wybór, bo czyszczenie u niej to też porażka i to totalna.

Opinie "pozytywne" tu podane to fake news, bo prawda jest inna. Wielu moich znajomych już dawno zrezygnowało, mieli rację, tylko ja się upierałam no i mam za swoje. Odesłała mnie do innych bo sama nie umie, ale przez długi czas wciskała mi kit, że wszystko w porzo aż się zaczęło z potwornym bólem i naraziła mnie na koszta kanałowego leczenia i koronki na 1850 zeta. TYLE NA TEMAT.

Nadal pamiętam ten dzień, kiedy poszłam do tej od siedmiu boleści pseudolekarki. Spiłowała mi zdrowego zęba- jedynkę. Poszłam na okresową wizytę stomatologiczną, a ta pani nie uprzedziła mnie, że wyjdę od niej oszpecona. Dodam jeszcze, że byłam przedstawicielem handlowym i cieszyłam się naprawdę ładnym uśmiechem, a krótko potem straciłam pracę. Moich łez nie zrekompensuje mi nic i nikt, a pani życzę wypadnięcia wszystkich zębów i bardziej mściwych pacjentów. Zresztą myślę, że w jakiś sposób ktoś lub coś odwzajemni się tej pani za moje łzy. Szczerze odradzam i ostrzegam!!!

Gorąco polecam Panią doktor. Miła, kompetentna. Mój 4 letni synek nie uronił ani łezki, a na koniec powiedział że było extra. W czasie leczenia wszystko mu tłumaczyła i nawet mógł jej asystować:-)) POLECAM

Bardzo miła,dokładna i skrupulatna dentystka.Bardzo polecam.

Bardzo miła,dokładna i skrupulatna dentystka.Bardzo polecam.

Pani doktor jest super,jestem bardzo zadowolona z wykonania małej protezki i wyleczenia zębów.Pani doktor w cudowny sposób pokonała moje obawy,a nawet paraliżujący strach,napewno nie zmienię już STOMATOLOGA -POLECAM,POLECAM,POLECAM

Najlepszy lekarz na całej planecie, nie ma lepszego.Całkowicie bezboleśnie leczy i do tego jest bardzo miła.

Nie znam lepszej dentystki. Jestem stałą klientką i od kiedy chodzę do Pani Kasi nie boję się wizyt stomatologicznych:)

polecam pania kasie, jest bardzo kompetentna i mila,

polecam pania kasie, jest bardzo kompetentna i mila,