lekarz Katarzyna Gapińska

Lekarz rodzinny

jedna z niewielu lekarzy rodzinnych ,mająca fachowy dar pomocy chorym ,nie symulantom i urojeniowo chorym, rzeczowa miła ,pomaga chorym , nie odwalając roboty po łebkach..polecam

Fantastyczny lekarz. W trakcie wizyty Pani Doktor była empatyczna, rzeczowa. Przepisała adekwatne leki. Nie szczędziła czasu na odniesienie się do holistycznego podejścia do poprawy stanu zdrowia. tutaj widać obycie, poziom i wiedzę.

Bardzo nie polecam owej doktorki. Rok temu miałam nieprzyjemność pójść do doktor na wizyte. Miałam 2 stany zapalne- chore zatoki i zapalenie nerek. Niestety doktor w kpiący sposób stwierdziła, że to nie zatoki a ciąża zlecając mi morfologie. Idąc z wynikami doktor mnie przeprosiła po tym jak zobaczyła wskaźnik białka cr. Dzisiaj wiedząc o kompetencjach p.doktor zaryzykowałam i poszłam prosząc o leki i zwolnienie z powodu zapalenia zatok. Niestety doktor badając mnie ,,oczami" stwierdziła, że najpierw trzeba być chorym, żeby prosić o leki i zwolnienie.

Pełen profesjonalizm z uśmiechem na twarzy-serdecznie polecam Panią Doktor mi pomogła zawsze bezbłędna diagnoza i skutecNym leczeniem