lekarz Katarzyna Gębala

Lekarz rodzinny

2,5
2,7

Dr Gębala bardzo fachowo podchodzi do przedstawionych problemów, jest osobną konkretną i rzeczową. Kieruje do specjalistów i bez wahania zleca dodatkowe potrzebne badania. W razie pytań ze strony pacjenta wszystko wyjaśni. Może innym się nie podoba sposób mówienia Pani dr, ale do lekarza POZ chodzi się nie po to aby opowiadać historię życia i oczekiwać dalszej dyskusji, tylko po to aby otrzymać pomoc i skierowanie do specjalistów. Uważam, że to bardzo dobra lekarka.

Pani doktor jest bardzo wnikliwa, kompetentna i nigdy nie ma problemu ze skierowaniami jeśli jest taka potrzeba. Nie wiem naprawdę skąd te negatywne komentarze. Pani już raz bardzo mi pomogła przy schorzeniu kręgosłupa i obecnie również otrzymałam fachową pomoc z inną chorobą. Może pacjent nie może sobie "pogadać" ale przecież nie chodzi tu o "lelumpolelum" z lekarzem, a o fachowe i kompetentne podejście do choroby. Polecam!

Z całym szacunkiem dla osób piszących tutaj mało pochlebne opinie na temat specyficznego podejścia do pacjenta. Lekarz to osoba która ma być rzeczowa i konkretna a nie przyjaciółka i kącik zwierzeń. Z mojej strony 5/5 za skierowanie mnie na wszystkie możliwe badania mogące mieć podłoże mojej dolegliwości po ówczesnym konkretnym możliwym rozpoznaniu za i przeciw. Polecam Panią Doktor .Pozdrawiam

Pani doktor zwala wszystko na Covid. jedyna podstawową zasadą jest maseczka na nosie (inaczej nie wejdziesz do gabinetu) nie to że przyszło się po poradę.

Byłam z wizytą u Pani Doktor z dzieckiem. Ból ucha, wymioty. Pani Doktor bardzo skrupulatnie i dokładnie zrobiła wywiad. Osluchała, obejrzała uszy i gardło, zbadała brzuch.Badanie pulsoksymetrem. Również wypisała skierowanie do laryngologa.Pionstruowala i zapisała dokładnie dawkowanie przepisanych leków. Polecam z czystym sumieniem. Wizyta przebiegła sprawnie i konkretnie bez zbędnych uprzejmości. Jak ktoś lubi pogadać z lekarzem o pierdołach to będzie rozczarowany ;)

Z przykrością muszę napisać, że Pani dr jest lekarzem, który jest niezwykle "trudny" w kontakcie. Bardzo arogancka postawa, nieuprzejmość i traktowanie z góry pacjenta jest w moim odczuciu nie do zaakceptowania. Nikt nie lubi i nie chce chorować, natomiast pani dr jest wręcz zła, że czegoś się chce, czy też pacjent po ludzku prosi o pomoc.

Okropny człowiek, bez podejścia do pacjenta, bez wiedzy i umiejętności. nie można doprosić się diagnozy, czy wytłumaczenia czegokolwiek. Interesuje ją tylko covid, mimo że przypadłość całkowicie z ty związana nie była

Pani dr bardzo niesympatyczna, wręcz atakuje pacjenta zamiast podejść do niego "po ludzku". NIE POLECAM! To jeden z tych lekarzy do których człowiek nie ma ochoty wracać...nawet jeżeli ktoś jest ekspertem w swojej dziedzinie.

Pani doktor rzeczowa, konkretna i sumienna nie prowadzi rozmowy na zasadzie "będzie pan zadowolony" i proszę wziąć paracetamol... ale zleca badania które należy zrobić i trochę "dmucha na zimne," Ale uważam że lepszy taki lekarz niż taki co wychodzi z założenia nic panu nie będzie.

Szkoda słów. Pani raczej nie jest lekarzem z powołania... Mimo godzin pracy Pani nie przyjmuje chorych bez gorączki. Nie polecam tej lekarki!!