lekarz Katarzyna Górska

2,6
2,1
2,7
2,4

byłam niedawno świadkiem rozmowy p.dr z położna i położna chciała u niej zaplusować i mówiła ze zachwalała pacjentce p.dr bo ta była przerażona komentarzami na necie... a p.dr na to że w tych czasach za 70 zł chciałyby cuda wariatki...nic ujać nic dodaC

Naprawdę dobra pani doktor a to co piszecie o niej, że jest złą panią doktor to po co do niej chodziliście już po pierwszej wizycie powinniście zmienić lekarza a nie tylko narzekać, ja osobiście zawdzięczam jej to, że mam śliczną a przede wszystkim zdrową córę

Rodziłam 4 lata temu! Niestety dyżurowała akyrat ONA, przetrzymała poród i o mały włos nie wyprowadzałabym każdego ranka Juleczki do przedszkola tylko odwiedzałabym ją na CMENTARZU..................skóra cierpnie, prawda?????? To wyobraźcie sobie, co wraz z mężem czuliśmy w trakcie porodu, kiedy to okazało się, że rzekomo z wzorowo przebiegającego porodu (tylko jak stwierdziła 17 godzin)nie było efektu................... Nie dość, żę niedostałam rzadnych leków przeciwbólowych (myślałam już w pewnym momencie, że umrę z bólu i wyczerpania), to nie podała mi kroplówki na przyśpieszenie........Dziecko cudem urodziło się żywe, ale w fatalnym stanie - ...

To wyobraźcie sobie, co wraz z mężem czuliśmy w trakcie porodu, kiedy to okazało się, że rzekomo z wzorowo przebiegającego porodu (tylko jak stwierdziła 17 godzin)nie było efektu................... Nie dość, żę niedostałam rzadnych leków przeciwbólowych (myślałam już w pewnym momencie, że umrę z bólu i wyczerpania), to nie podała mi kroplówki na przyśpieszenie........Dziecko cudem urodziło się żywe, ale w fatalnym stanie - posiniaczone całe ciałko, krwiak na tyłu główki, nie umiało ssać..............aż dziw, że zaczęła mówić zdaniami mając 15 miesięcy!!!! MOJE SŁONECZKO ROZWIJA SIĘ ŚWIETNIE!
Ale to zasługa tylko i wyłącznie BOGA nie dr GÓRSKIEJ!
Jeśli nie chcecie przeżyć tego co ja, wybierzcie innego lekarza.BŁAGAM, nie ryzykujcie życia swojego dziecka!
JA przeżyłam koszmar, podobnie zresztą jak moja siostra, która będąc w 4 miesiącu ciąży z silnym krwotokiem trafiła do niej na oddział, a ona badając stwierdziła, że przecież ona rzadnego dziecka na USG nie widzi, tylko jest TAM jakiś wrzód.....Co ona musiała przeżyć, ryczała w poduszkę, myśląc, że straciła 2 dziecko (rok wczesniej poroniła w tym samum miesiącu)- do pokoju zajrzał jej lekarz prowadzący - RYHLIK i natychmiast zrobił jej prawidłowe badania i jak się okazało wszystko było w porządku...Co prawda całą ciąże musiała leżeć, ale dzięki temu dziś bawi 7 miesięcznego Michała, patrzy jak rośnie i zaczyna siadać......... Nic więcej dodawać już chyba nie muszę!
I daj mi Panie Boże nigdy już na dr GÓRSKĄ nie trafić

Jeśli o coś nie zapytasz to się nie dowiesz, ale bardzo uprzejma. Polecam jeśli chodzi o pierwszą wizytę u ginekologa.

no coz chodze do niej bo kiedys panie ja zachwalaly,jednak zastanawiam sie nad zmiana lekarza na innego,jeszcze rok temu bylo u niej mnostwo pacjentek,a teraz poczekalnia swieci pustkami,mila to moze jest ale ktory lekarz nie jest mily za kase??

bardzo miła pani odbierała mój poród choć była już po dyżurze a nie byłam jej pacjentka bardzo mnie wspierała pomagała mi urodzić a było ciężko ale udało się dziękuje jej za to

Ostrzegam wszystkich!!!Jest to najgorszy lekarz w wieluńskim szpitalu(pewnie kilku by tu można dopisać),ale chodzi mi tu o panią K.Górską.Może pare słów na jej temat:zimna,zero współczucia,gróboskórna kobieta,patrzy tylko na kase,wogóle nie zna się na tym co robi!Ludzie najgorszy lekarz!!!ODRADZAM