dr n. med. Katarzyna Grewling-Szmit

Ginekolog

Bardzo dobry lekarz. Pani doktor jest przesympatyczna a do tego dokładna i delikatna. Po raz pierwszy u ginekologa czułam się tak komfortowo i kompleksowo zbadana. Wizyty przebiegają całkowicie bezstresowo. Gabinet estetyczny, dobrze wyposażony. Zdecydowanie POLECAM.

Bardzo dobry lekarz. Pani Doktor jest osobą bardzo kompetentną, konkretną, nie stwarzającą sztucznego dystansu na linii lekarz-pacjent. Z pełnym przekonaniem piszę te słowa, ponieważ do tej pory - mimo,że mam już dwoje dzieci - nie było mi dane spotkać ginekologa, którego mogłabym z czystym sumieniem polecić innej kobiecie. Do Pani Grewling-Szmit trafiłam z ciążą, która od początku źle się rozwijała. Mimo, że diagnoza była dla mnie bardzo przykra (puste jajo płodowe) to muszę przyznać, że podeszła do mojego przypadku bardzo profesjonalnie, wszystko wyjaśniając oraz pomagając w załatwieniu pobytu w szpitalu na ulicy Polnej w Poznaniu. Także w szpitalu Pani Doktor nie zostawiła mnie samej sobie. Cieszę się, że w tej całej bolesnej dla mnie sytuacji byłam pod opieką takiego lekarza. Szczerze polecam

U Pani Doktor leczyłam się z powodu niepłodności. Szczęśliwie zaszłam w ciążę i urodziłam zdrowe dziecko. Polecam Panią doktor.

Leczę się u pani dr od ponad 8 miesięcy, dość intensywnie bo w tym czasie dr Grewling-Szmit przeprowadziła mi laparoskopię (w szpitalu przy Polnej w Poz). Pani dr jest pierwszym dobrym lekarzem-ginekologiem, na jakiego udało mi się trafić. Już w pierwszym badaniu wykryła u mnie zmianę na jajniku, której nie zauważyło dwóch innych ginekologów. Bardzo profesjonalna, konkretna, komunikatywna. Co bardzo ważne, przynajmniej dla mnie, daje swoją komórkę i w razie poważnych sytuacji można zadzwonić i skonsultować problem. Po tych 8mies.mogę bez wahania przyznać, że jest lekarką godną zaufania i nazwać dr Grewling-Szmit moją lekarką!

To świetna Pani doktor, z profesjonalnym podejściem do pacjenta. Wszystko dokładnie wytłumaczy, zleca potrzebne badania, bardzo szczegółowo wykonuje badanie USG, podczas którego wszystko objaśnia. Ja prowadziłam swoją ciążę u Pani doktor i na pewno będę prowadziła kolejną. Kiedy zaistniała potrzeba Pani doktor skierowała mnie do Szpitala, w którym pracuje. Wysoka kultura osobista, polecam!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Mosina"?

Roosvelta

ulica Słoneczna 41/1
60-286 Poznań
ulica Polna 33
60-535 Polna
Centrum Medyczna "Lumedica" Sp. z o.o.
Żabikowska 63

Plac 20 Października 9
Przychodnia Specjalistyczna "Jakubowska-Medica"
Kościańska 22
62-060 Stęszew
Centrum Medyczna "Lumedica" Sp. z o.o.
Żabikowska 63
62-030 Luboń