lekarz Katarzyna Gronostaj

Wspaniały lekarz,ponieważ to był mój pierwszy pobyt w szpitalu i pierwszy zabieg z dużą doza nieufności poszedłem na pierwszą wizytę. Jednak w trakcie wizyty u pani dr Katarzyny Gronostaj moje podejście do opieki medycznej uległo zmianie na plus. Fachowiec na 100% gorąco polecam.

Pani Doktor Kasia jest wspaniałymi i kompetentnym lekarzem, z ogromną wiedzą w zakresie urologii. Miła, życzliwa, pomocna w każdym temacie a do tego zaangażowana w sprawy pacjenta. Dziękuję za dotychczasową pomoc w leczeniu taty:) Cudowny lekarz z powołania, oby takich więcej!!!!

Wspaniała Pani Doktor. Brakuje słów aby wyrazić wdzięczność za pomoc w chorobie mojego taty, niesioną pomoc oraz odczucie, że czlowiek-pacjent jest ważny. Serdecznie dziękujemy za okazane serce. Lekarz Anioł.

Po pierwszej wizycie jestem pod wielkim wrażeniem, kompetencji, profesjonalizmu i empatii Pani doktor. Jasno i zrozumiale zostały mi wyjaśnione wszystkie opcje oraz przebieg proponowanego leczenia. Bardzo dziękuję i wszystkim polecam.

Pani dr Katarzyna Gronostaj jest wspaniałym lekarzem i człowiekiem o wysokiej kulturze osobistej. Oprócz, co oczywiste, profesjonalnej wiedzy w zakresie urologii, Panią Doktor charakteryzuje ogromna empatia i życzliwość w stosunku do pacjenta. Jestem pod dużym, oczywiście pozytywnym, wrażeniem z kontaktu i przebiegu wizyt u Pani Doktor. Swoją kompetencją, dokładnością, starannością i przychylnością bardzo mnie ujęła. Polecam Panią Doktor jako znakomitego lekarza i człowieka.

Pani dr Katarzyna Gronostaj to prawdziwy lekarz z powołania, godny polecenia. W bardzo profesjonalny sposób przeprowadziła mnie przez pełną diagnostykę konieczną do operacji prostaty. Z zaangażowaniem, w jasny i zrozumiały dla mnie sposób tłumaczyła kwestie związane z leczeniem i jego konsekwencjami. Życzliwe podejście, uprzejmość oraz czas poświęcony na przekazywanie wyczerpujących informacji na temat leczenia dawały mi poczucie bezpieczeństwa i wsparcia w przygotowaniach do zabiegu. Serdecznie dziękuję za dotychczasową opiekę i na pewno będę chciał być nadal Jej pacjentem. Emil.

Pani doktor jest bardzo kompetentna i,co ważne, potrafi w prosty sposób wyjaśnić pacjentowi, co dzieje się w jego organizmie i co należy przedsięwziąć. Jest też osobą niezwykle życzliwą i bezinteresowną. Rozmowa z Panią doktor bardzo mi pomogła. Serdecznie dziękuję za pomoc. Urszula

BARDZO DZIĘKUJĘ ZA TRUD WŁOŻONY W OPERACJĘ I OPIEKĘ MARKA OLEJA.NA PANI RĘCE SKLADAM PODZIĘKOWANIA DLA CAŁEGO ZESPOŁU OPERACYJNEGO.BOGUSŁAWA KOZIK