lekarz Katarzyna Gruber-Szydło

1,2
1,3
1,2

Niemiła i niekompetentna. Nie polecam wizyty u niej, bo to strata czasu. Nie wiem kto im daje dyplomy.

Zdecydowanie nie polecam pani Gruber-Szydło. Nie jestem zadowolony z dokładności badania ani skuteczności leków, które przepisała, bo ból nie mija.To już jest starsza kobieta, myślałem że przez swoje doświadczenie mi pomoże…Atmosfera podczas wizyty mało sympatyczna.

Odradzam wizytę u pani Gruber-Szydło, nie jest to lekarka godna zaufania, to nazwisko powinno być na czarnej liście. Źle mnie zdiagnozowała, leki które przepisała nie pomogły na moją chorobę. Chyba siedzi tam na siłę, a pacjenta przyjmuje z łaski.Nie jest też grzeczna do pacjentów. Nie wrócę do niej, inny lekarz już mi pomógł.

Pani doktor nie robi dobrego wrażenia. Jest niemiła i nie skupia się na pacjencie, robi wrażenie sfrustrowanej życiem. Nie zainteresowała się moim schorzeniem, nie pytała jak się czułam po poprzednim leku...Nie polecam tej pani jako specjalisty, więcej nie wrócę.

Zgadzam się z poprzedniczką Pani doktor znudzona, nie przykłada wagi do pacjenta, nie traktuje ani poważnie ani z szacunkiem. Pacjent jest "na sztukę". Przy mojej pierwszej wizycie "zrobiła mi łaskę", że dała mi skierowanie na morfologię, której potrzebuję ze względu na moją chorobę. Nie polecam a wręcz odradzam. Najlepiej omijać szerokim łukiem!

Omijać jak najszerszym łukiem! Lekarka przemądrzała i znudzona, zero zaangażowania i kontaktu wzrokowego, czyta regułki z monitora i w zasadzie patrzy tylko w monitor, broń boże na pacjenta. Badanie przeprowadza z łaską, nie słucha, w ciągu dziesięciu minut cztery razy pytała czy mam gorączkę ale na ostry, powodujący wymioty suchy kaszel daje thiocodin, który kupiłam sobie sama tydzień temu i głównie dlatego przyszłam - bo tydzień kodeiny to troszeczkę za dużo. Pani doktor stwierdziła, że nie ma innych leków na kaszel (ciekawe.), po czym długo się zastanawiała czy potrzebuję na to receptę ( czyli chyba całkowicie zignorowała informację, że jem ten lek od tygodnia albo może uznała mnie za lekarza), nie no żenada. Nie polecam, są inni lekarze we Wrocławiu.