lekarz Katarzyna Hanus-Atras

Neurolog

Nie spotkałam tak dokładnej i spokojnej(pomimo wielu godzin pracy)lekarki.Jest tak życzliwa i wzbudza takie zaufanie,że jeśli do neurologa to tylko do niej!!Polecam gorąco!!

uważam że dr Hanus jest bardzo dobrym lekarzem neurologiem, od paru lat leczę się na padaczkę. Pani dr pomogła mi w dobraniu odpowiednich leków i napady nie są już tak dotkliwe jak na początku. Bardzo ja polecam.

Pani doktor jest bardzo dokładna i dociekliwa. Nie wypuści pacjenta z gabinetu do puki nie postawi dokładnej i skutecznej diagnozy. Cenie Panią doktor za dokładne podejście do pacjenta, skupienie i profesjonalizm.

Pani Doktor jest kompetentna, ale czasem roztrzepana. Generalnie to nie mam do Niej zastrzeżeń.

Wciąż poszukujesz "Neurolog Lublin"?

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin
LUXMED - UZDROWISKO NAŁĘCZÓW Sp.z o.o.
aleja Kasztanowa 6
24-150 Nałęczów