dr n. med. Katarzyna Iskierska

Hipertensjolog

Jestem pod wrażeniem Pani Doktor. Poza tym, że jest bardzo ciepłą i miłą osobą jest przede wszystkim wspaniałym kompetentnym lekarzem. Poświęca tyle czasu ile pacjent potrzebuje. Miałam problem z sercem, który między innymi był spowodowany za dużą dawką leku na tarczycę. Pani Doktor zbadała również tarczycę i ustawiła odpowiednio leki. Bardzo dokładnie tłumaczy problemy chorobowe. Jest osobą pełną empatii. Na miejscu robi ekg.Bardzo gorąco polecam.

Jestem pacjentem Pani Doktor od 3 lat, mam nadciśnienie z którym długo nie mogłem sobie poradzić. Odkąd jestem pod opieką Pani Doktor Kasi problemy się skończyły. Polecam wszystkim którzy oczekują profesjonalizmu i uprzejmości. Pani Doktor na miejscu wykonuje USG serca, zawsze uśmiechnięta i urocza już samą swoją obecnością powoduje że można poczuć się lepiej.

Trafilam w rece Pani doktor Iskierskiej w stanie bardzo zlym. Dzieki wielkiej determinacji,wiedzy i zaangazowaniu, reanimujac mnie w windzie Pani doktor uratowala mi zycie.Bardzo dziekuje. Wanda Budny, Szczecin.

Oto jest przykład współczesnej młodej, przesympatycznej przede wszystkim kompetentnej Pani Doktor,wykształcona i mądra.Budząca zaufanie nie tylko moje 60-cio letniej emerytki.Leczę się ponad rok w tej poradni i jestem b.zadowolona z postępów i metod leczenia.Ma b.dobry kontakt z pacjentem.Polecam innym.

Wciąż poszukujesz "Hipertensjolog Szczecin"?

Centrum Medyczne Consilius
ulica Staszica 9/15
73-110 Stargard Szczeciński
ulica Wojska Polskiego 1/1
72-200 Nowogard
ulica Limanowskiego 6/3
70-220 Szczecin
Spółdzielnia Pracy Lekarzy Specjalistów "MEDICUS"
pl. Zwycięstwa 1
70-233 Szczecin
71-252 Szczecin
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "KMW Centrum Zdrowia"
ulica 3 Maja 25-27
70-215 Szczecin