dr n. med. Katarzyna Jamroszczyk

Ortodonta, Stomatolog

Pani doktor miła, zaangażowana. Profesjonalne podejście do pacjenta. Skuteczne prostowanie zębów aparatami stałymi.

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Skuteczne prostowanie zębów aparatami stałymi. Polecam serdecznie wszystkim.

Warto trafić na dobrego lekarza, dlatego polecam innym, którzy czytają moj wpis i szukają dobrego ortodonty. Dr. Jamroszczyk jest najlepsza!

Doskonale wykształcona ortodontka z dużymi sukcesami zawodowymi i bardzo dobrym podejsciem do pacjentow.

Lekarz, który lubi swoją pracę i pacjentów! Wszystko dokładnie tłumaczy i planuje. Pani Doktor jest bardzo miła i delikatna dla dzieci. Cieszę się, że do Niej trafiłyśmy z córką. I nie trzeba od razu wyrywać zębów. Zaufanie w 1000% od pierwszej minuty. Pozdrawiam.Mama Wiki ;)

Kompleksowe podejście do pacjenta. Taka medycyna estetyczna twarzy za pomocą leczenia aparatem ortodontycznym. Po leczeniu, ktore trwalo 1 rok- mam na twarzy 10 lat mniej. Znajomi pytają czy wrócilam z wakacji, czy jestem zakochana😉. A ja jestem bardzo zadowolona z leczenia u dr Jamroszczyk. Dziękuję i polecam.

Kompetencja, duże doświadczenie i życzliwość dla pacjentów. Coraz mniej takich lekarzy jak Pani Doktor. Podziwiam i gratuluję

Zgadzam się z pozytywnymi opiniami. Pani Doktor zaangażowana w leczenie, mądra i miła. Sympatyczna dla dzieciaków, które ją uwielbiają.Polecam

Mimo, iż jestem pacjentem innego ortodonty, pani doktor poświęciła mi prawie godzinę na rozwianie moich wątpliwości i analizę zgłaszanych przeze mnie dolegliwości.To bardzo nietypowe, w tych czasach ktoś bezinteresownie pomaga i poświęca swój wolny czas na rozmowę z nieswoimi pacjentem.Kobieta z dużą empatią i zwykła ludzką życzliwością.Żałuję, że zanim wybrałam swojego lekarz, nie poczytałam opinii

Podziwiam i pochwalam wspaniały gabinet ortodontyczny z jego właścicielką panią doktor Jamroszczczyk jako dla innych placówek medycznych. Dziękuję za wspaniały uśmiech❤🌷🥰 Renata Malicka

Renata Malicka