mgr Katarzyna Janik

Położna

Z całego serca polecam Panią Kasię- cudownie otwarta, stanowcza podczas porodu, pomocna, robi wszystko żeby poród przeszedł jak najbardziej sprawnie i żeby kobieta nie poddawała się podczas ciężkich chwil. Cudowna kobieta i jeszcze jedna z lepszych nauczycielek dla przyszłych położnych jaka zdołałam poznać. Wymagająca ale taka, która pozwala uczestniczyć we wszystkim i pozwala robić pod swoją kontrolą ! Pani Kasiu jest Pani cudowna ! Dziękujemy razem z córeczką ze była Pani przy naszym porodzie i ja dziękuję że Pani mi pomogła ją przynieść na świat 🩷

Pani Kasia uczyniła mój poród przepięknym wydarzeniem. Dzięki niej mogłam doświadczyć prawdziwego cudu narodzin. Bardzo serdecznie Pani dziękuję i do końca życia będę Pani wdzięczna za możliwość przeżycia porodu w taki normalny sposób. Przez cały czas czułam się zaopiekowana i najważniejsza. Pani Kasia dokładnie wiedziała jak do mnie dotrzeć. Jej rady, wskazówki i działania natychmiast przekładały się na postęp porodu i złagodzenie bólu. A to wszystko z uśmiechem na ustach i spokojem w oczach. Gorąco polecam pomoc pani Kasi. Jak rodzic to tylko z Nią! ❤️❤️❤️ Dziękujemy! Agata i Celina

Jak to skomentował mój mąż będący przy porodzie: "Nie ważne jest czy szpital posiada wannę czy prysznic przy sali porodowej. Nie ważny jest wystrój sali czy standard szafeczek. Z dobrą położną można rodzić wszędzie i w każdych warunkach i tego nie odczujesz. Bo ona się Tobą zaopiekuje." Pani Kasia to mój Anioł, poród nie należał do łatwych ale dzięki niej wspominam wszystko dobrze, również ból parcia oraz godzinne szycie (mój chłopiec podłożył sobie rączkę pod szyję i rozerwał mnie na dole). I to jak pilnowała chirurga żeby mnie ładnie zszył. ...

To Anioł nie położna Kobieta z pasją i powołaniem.

Dzięki Pani Kasi urodziła się nasza córeczka, choć poród nie należał do łatwych. Ogromne wsparcie psychiczne, kompetencja, zaangażowanie, konkretne komunikaty oraz widoczne zamiłowanie do wykonywanego zawodu, szybkość podejmowania decyzji sprawiły, że nasze dziecko urodziło się drogami natury mimo przeszkód. Serdecznie polecamy i bardzo cieszę się, że na Panią trafiliśmy !!! Dziękujemy Pani Kasiu!

Kiedy w ciąży pojawiły się komplikacje i już wiedziałam, że będę rodzić w Opolu zaczęłam czytać opinie na temat tamtejszej porodówki. Znalazłam wtedy wiele pozytywnych opinii o Pani Kasi. Poród zaskoczył mnie i całą rodzinę tuż po Bożym Narodzeniu 2019. Nad ranem trafiliśmy do szpitala. Bardzo się bałam. Przecież to było za szybko! Wtedy przyszła ona - Pani Kasia i kamień z serca częściowo spadł. Pamiętałam te cudowne opinie na jej temat. Nie były one absolutnie przesadzone. Cudowna osoba. Kompetentna, uśmiechnięta. Mimo tego, że od rana był "młyn" na porodówce, to czułam się zaopiekowana najlepiej na świecie. Wszystko dokładnie nam tłumaczyła. Wiedziała kiedy przyjść, a kiedy zostawić nas chwilę samych. Mimo tego stresu wywołanego przedwczesnym porodem, potrafiła mnie uspokoić i skupić się na tym co trzeba. Wiedziała dokładnie co czuję w danym momencie, jak mi pomóc. To był mój pierwszy poród i dzięki tej wspaniałej położnej wspominam go bardzo, bardzo dobrze. Dobrze, że są tacy ludzie w miejscu, gdzie rodzą się wcześniaki. Dla zestresowanych rodziców to ogromna pomoc i wsparcie.

Najlepsza polozna na swiecie!! Bardzo wyrozumiala, pomocna i ciepla. Moj porod z Pania Kasia wspominam caly czas super, mam nadzieje, ze kiedys znow na pania Kasie trafie!! :))

Najlepsza polozna na swiecie!! Bardzo wyrozumiala, pomocna i ciepla.

Miesiąc temu urodziłam piękna córeczkę, dzięki Pani Kasi poród jest dla mnie pięknym wspomnieniem. Można powiedziec, że Pani Kasia rodziła ze mną- maksymalne zaangażowanie, profesjonalizm, wsparcie. Dziękujemy Ci- Nasz Aniele- Kasia z Dorotką

Wielkie wyrazy wdzięczności dla Pani Kasi 🙂 kobieta cudowna, miła, uprzejma. Wspierająca na każdym etapie porodu. Mocno dodając otuchy, nie mogłam sobie wymarzyć lepszej położnej przy porodzie 😘

Najwspanialsza kobieta pod słońcem ,pełna zrozumienia i profesjonalizmu.Moj poród był trudny a Pani Kasia potrafiła mnie zmotywować i dodać sił,dbała o nasze bezpieczeństwo, wszystko wyjaśniła.Gdy przyszedł moment parcia konkretnie i zdecydowanie wydawała mi polecenia.Jezeli kiedykolwiek jeszcze będę rodzić to tylko z Pania Kasia.

Dzięki Kasi na świat przyszła nasza córeczka, dzięki jej zaangażowaniu oraz doświadczeniu. Jest mądrą, wesołą osobą, której nie da się nie polubić. Odwiedziła nas na sali poporodowej następnego dnia. Jest oddana i bardzo empatyczna. Na zawsze pozostanie w naszej pamięci jako część najważniejszego dnia w życiu.