Pani Kasia to profesjonalna, sympatyczna położna. Moj porod nie nalezal do łatwych a dzięki p.Kasi, instrukcjach i zrozumieniu obyło sie bez cesarki. Lekarz przyszedl dopiero 5 min przed zakonczeniem po łożysko bo Kasia swietnie radziła sobie sama. Przed wyjsciem przyszla sprawdzic jak sie czujemy z córeczką. Z czystym sumieniem moge ją polecić i jeśli zdecyduje się na kolejne dziecko to porod tylko z pomocą Kasi. Serdecznie z mężem dziękujemy za zaangażowanie i pozdrawiamy

Dzięki Kasi na świat przyszła nasza córeczka, dzięki jej zaangażowaniu oraz doświadczeniu. Jest mądrą, wesołą osobą, której nie da się nie polubić. Odwiedziła nas na sali poporodowej następnego dnia. Jest oddana i bardzo empatyczna. Na zawsze pozostanie w naszej pamięci jako część najważniejszego dnia w życiu.

Mam nadzieje, że przy kolejnych porodach Kasia będzie mi towarzyszyć... życzę każdej rodzącej takiej położnej. Całuje Kasiu :)

Całokształt pomoc,obsluga, kompetencje,wsparcie psychiczne . Ocena na 5 daję 100. Serdecznie dziękujemy

Serdeczna, ciepła i uśmiechnięta osoba, służy zawsze dobrą radą i umie pocieszyć. Od moich pobytów na oddziale i porodu minęły dwa lata i do tej pory p.Kasię miło wspominam. Profesjonalne podejście do swoich obowiązków w połączeniu z dobrym sercem :)

Najlepsza położna na świecie! Życzę każdej pacjentce takiej opieki jaką ja dostałam od położnej Kasi Janik podczas porodu mojego pierwszego dziecka. Byłam informowana o wszystkich czynnościach jakie były wykonywane, wprowadza atmosferę spokoju, czułam się bardzo bezpiecznie i co tu dużo mówić fantastyczna dziewczyna. Życzę Kasi duuużo porodów i uśmiechniętych pacjentek. Pozdrawiam Asia z Brunem, który jest mega mega wielkim urwisem (czy to też zasługa Kasi:)? hmmm...)

Mariola Bernacka:Kasia to najwspanialsza położna jaką można sobie wymarzyć!Była ze mną przy porodzie mojej drugiej córeczki Lenki,który przebiegł siłami natury,szybko,bez komplikacji-najwspanialszy poród jaki przeżyłam(a było ich 3),a to wszystko zasługa Kasi!Dzięki niej mam zdrową i śliczną córeczkę!!!Dziękujemy Kasiu:)Jest serdeczną,ciepłą,milutką,wyrozumiałą i kompetentną osobą. Potrafi stworzyć wspaniałą atmosferę- czułam się bezpiecznie i spokojnie!Zawsze uśmiechnięta i służy dobrą radą. Gorąco polecam tą położną!Życzę wszystkim takich porodów. Pozdrawiamy Kasię;)

Pozdrawiamy Kasię;)

Najwspanialsza kobita pod słońcem !!!!. Dnia 16.08.2012 r. przyszedł na świat mój synek Borysek. Dzięki spokoju, opiece i pełnemu zaangażowaniu Pani Kasi mój poród siłami natury przebiegł bardzo szybko i bez komplikacji. Wsparcie jakie od niej otrzymaliśmy było godne podziwu. Uważam,że jest najlepszą położną Szpitalu Ginekologiczno Położniczym w Opolu !!!! Pełen profesjonalizm :) <pozdrawiamy bardzo gorąco>

LEŻAŁAM NA PATOLOGI PONIEWAŻ MAM CUKRZYCĘ,WIĘC CZĘSTO KUŁA MNIE W PALCA.. ROBIŁA TO ZWINNIE I BEZBOLEŚNIE (PRAWIE JAK JA);) DODATKIEM BYŁO ZAWSZE MIŁE SŁOWO I SZCZERY UŚMIECH, CO JAK WIADOMO- JEST NAJLEPSZYM LEKARSTWEM TYM BARDZIEJ JAK SIĘ LEŻY DŁUŻEJ W SZPITALU! JEST BARDZO MIŁĄ I PRZESYMPATYCZNĄ OSOBĄ, TAKĄ POŁOŻNĄ P O L E C A M! Justyna.

Bardzo miła i ciepła osoba :) dzięki jej wsparciu i sile motywacji, moja córcia urodziła się siłami natury. gorąco polecam i mam nadzieję, że kolejny raz też będę miała możliwość ją spotkać na porodówce :)