mgr Katarzyna Janik

Położna

Pani Kasia to profesjonalna, sympatyczna położna. Moj porod nie nalezal do łatwych a dzięki p.Kasi, instrukcjach i zrozumieniu obyło sie bez cesarki. Lekarz przyszedl dopiero 5 min przed zakonczeniem po łożysko bo Kasia swietnie radziła sobie sama. Przed wyjsciem przyszla sprawdzic jak sie czujemy z córeczką. Z czystym sumieniem moge ją polecić i jeśli zdecyduje się na kolejne dziecko to porod tylko z pomocą Kasi. Serdecznie z mężem dziękujemy za zaangażowanie i pozdrawiamy

Mam nadzieje, że przy kolejnych porodach Kasia będzie mi towarzyszyć... życzę każdej rodzącej takiej położnej. Całuje Kasiu :)

Całokształt pomoc,obsluga, kompetencje,wsparcie psychiczne . Ocena na 5 daję 100. Serdecznie dziękujemy

Mariola Bernacka:Kasia to najwspanialsza położna jaką można sobie wymarzyć!Była ze mną przy porodzie mojej drugiej córeczki Lenki,który przebiegł siłami natury,szybko,bez komplikacji-najwspanialszy poród jaki przeżyłam(a było ich 3),a to wszystko zasługa Kasi!Dzięki niej mam zdrową i śliczną córeczkę!!!Dziękujemy Kasiu:)Jest serdeczną,ciepłą,milutką,wyrozumiałą i kompetentną osobą. Potrafi stworzyć wspaniałą atmosferę- czułam się bezpiecznie i spokojnie!Zawsze uśmiechnięta i służy dobrą radą. Gorąco polecam tą położną!Życzę wszystkim takich porodów. Pozdrawiamy Kasię;)

Pozdrawiamy Kasię;)

Kasia pomagała mi przy porodzie 3 lata temu - sympatyczna, miła i bardzo pomocna!

Sympatyczna, kompetentna, wrażliwa osoba. Polecam :) Pozdrowienia od Mai - ma już 3 lata!

Agnieszka Borek: Kasia to wymarzona położna, która pozazdrosic moga inne placowki. Miła, sympatyczna i przede wszystkim kompetentna. Jeśli kiedys znowu trafie na OPC to bede szczesliwa jesli dalej tam bedzie. :) Pozdrowienia.

Pozdrowienia.

Najwspanialsza kobita pod słońcem !!!!. Dnia 16.08.2012 r. przyszedł na świat mój synek Borysek. Dzięki spokoju, opiece i pełnemu zaangażowaniu Pani Kasi mój poród siłami natury przebiegł bardzo szybko i bez komplikacji. Wsparcie jakie od niej otrzymaliśmy było godne podziwu. Uważam,że jest najlepszą położną Szpitalu Ginekologiczno Położniczym w Opolu !!!! Pełen profesjonalizm :) <pozdrawiamy bardzo gorąco>

LEŻAŁAM NA PATOLOGI PONIEWAŻ MAM CUKRZYCĘ,WIĘC CZĘSTO KUŁA MNIE W PALCA.. ROBIŁA TO ZWINNIE I BEZBOLEŚNIE (PRAWIE JAK JA);) DODATKIEM BYŁO ZAWSZE MIŁE SŁOWO I SZCZERY UŚMIECH, CO JAK WIADOMO- JEST NAJLEPSZYM LEKARSTWEM TYM BARDZIEJ JAK SIĘ LEŻY DŁUŻEJ W SZPITALU! JEST BARDZO MIŁĄ I PRZESYMPATYCZNĄ OSOBĄ, TAKĄ POŁOŻNĄ P O L E C A M! Justyna.

Nie mogłam trafic na lepszą opiekę. Zawsze uśmiechnięta, kompetentna, wyrozumiała, mądra, zadbana, pracowita, służąca pomocą.