mgr Katarzyna Janik

Położna

Serdeczna, ciepła i uśmiechnięta osoba, służy zawsze dobrą radą i umie pocieszyć. Od moich pobytów na oddziale i porodu minęły dwa lata i do tej pory p.Kasię miło wspominam. Profesjonalne podejście do swoich obowiązków w połączeniu z dobrym sercem :)

Najlepsza położna na świecie! Życzę każdej pacjentce takiej opieki jaką ja dostałam od położnej Kasi Janik podczas porodu mojego pierwszego dziecka. Byłam informowana o wszystkich czynnościach jakie były wykonywane, wprowadza atmosferę spokoju, czułam się bardzo bezpiecznie i co tu dużo mówić fantastyczna dziewczyna. Życzę Kasi duuużo porodów i uśmiechniętych pacjentek. Pozdrawiam Asia z Brunem, który jest mega mega wielkim urwisem (czy to też zasługa Kasi:)? hmmm...)

Karolina Wypych :Leżałam na oddziale patologi ciąży miesiąc czasu i dobrze poznałam Kasię. Jest dobrą, uśmiechniętą położną, zawsze pomocna. Miło się leży na oddziale, gdy się ma taką Super położną.

Najwspanialsza polozna jaka tylko mozna sobie wyobrazic! Opiekuncza i wspaniala osoba na ktora zawsze mozna polegac

Bardzo miła i ciepła osoba :) dzięki jej wsparciu i sile motywacji, moja córcia urodziła się siłami natury. gorąco polecam i mam nadzieję, że kolejny raz też będę miała możliwość ją spotkać na porodówce :)

Pani Katarzyna Janik była przy porodzie mojego synka i to dzięki niej urodziłam siłami natury!! Jest ciepłą, kompetentną i godną zaufania położną!!! :)

Szczerze polecam.Indywidualne podejście do każdego pacjenta. Mówiąc krótko pełen profesjonalizm.

Najlepsza polozna na swiecie :)Mila i godna zaufania.

Najlepsza polozna na swiecie :)Mila i godna zaufania.