lekarz Katarzyna Janusz-Dziurdzik

Rzeczowa i kompetentna profesjonalistka. Zaangażowana w leczeniu pacjentów. Słucha uważnie i trafnie diagnozuje. Jest cierpliwa i oddana. Świetny lekarz budzący zaufanie. Polecam.

Rzeczowa i kompetentna profesjonalistka. Zaangażowana w leczeniu pacjentów.

Rzetelna i rzeczowa Pani Doktor. Wizyta, badania, diagnoza, skuteczne leczenie. Każdemu w potrzebie życzę takiego lekarza, który pomoże, tak jak mi pomogła Pani Doktor.

Rzetelny lekarz z powołania. Wizyta, badania, diagnoza, skuteczne leczenie. Każdemu życzę takiego lekarza, który uratuje, jak Pani Doktor.

Skuteczny i rzeczowy lekarz. Kompetentna i skuteczna w tym, co robi. Najlepszy lekarz, na jakiego trafiłem.

Wykwalifikowany i kompetentny specjalista. Trafna diagnoza i skuteczne leczenie. Lekarz z powołania. Dziękuję za doprowadzenie mnie do stanu „używalności”. Polecam!

Rzeczowa, kompetentna, potrafi słuchać i stawia trafne diagnozy. Lubi to co robi.Lekarz jakich mało. Polecam.

Pani doktor bardzo miła i kompetentna. Cierpliwa, wsłuchuje się w problemy pacjenta i chce pomagać. Prawdziwy lekarz z powołania.

Kompetentna, dokładna, rzeczowa. Analizuje przypadek. Trafnie diagnozuje. Polecam. Lekarz z powołania.

Miła, uprzejma, traktuje każdego pacjenta indywidualnie, kompleksowo.Oprócz wiedzy ogólnomedycznej wyczulona na problemy emocjonalne.Od pewnego czasu odsyłana byłam od jednego do drugiego lekarza, wykonałam masę badań.Pani Doktor jako pierwsza zwróciła uwage, że moje objawy moga miec podłoże depresyjne.Rozpoznała i skutecznie wyleczyła takze u mnie zapalenie płuc.Ma ogromną i wszechstronną wiedzę, a nie skupia sie na jednym objawie, chorobie.Oby więcej takich lekarzy..POLECAM!

Pani doktor bardzo miła i uprzejma, ma wspaniałe podejście do dzieci ,stawia trafne diagnozy , zawsze wszystko wytłumaczy albo odpowiednio pokieruje Gorąco polecam

Gorąco polecam