Katarzyna Janusz-Pietrusewicz

Dr. Kasia zniszczyła mi zęby do tego stopnia, że muszę teraz wydawać tysiące złotych u innego stomatologa, na naprawianie szkód jakie mi wyrządziła. Korzystałem z usług dr. Kasi wiele lat. Ufałem, że jako stały pacjent, mogę być pewien, że mój stomatolog zadba o moje zęby. Gdy przy okazji skonsultowałem się ze stomatologiem z prawdziwego zdarzenia, byłem w szoku w jakim stanie jest moje uzębienie i ile jest do naprawy z winy dr. Kasi. Wygląda na to, że w gabinecie dr. Kasi idzie się na ilość i leczy się zęby "na oko". Takim ludziom, jak dr. Kasia, powinno się odbierać prawo do wykonywania zawodu.

Wraz z mężem uczęszczamy do Pani Katarzyny jesteśmy bardzo zadowoleni i z pewnością nasze dziecko też będzie chodziło to tej Pani stomatolog. Polecam z całego serca i nie rozumiem skąd ten komentarz negatywny....:O

Profesjonalna obsługa i wiedza Pani doktor oraz Pań asystentek .Chodzimy już kilka dobrych lat całą rodziną.Szczerze Polecam!!!

100% Pozytyw ! Wspaniała i profesjonalna obsługa aż żal wychodzić z gabinetu. Pozdrawiam serdecznie z rodziną.

Bardzo miła Pani doktor - polecam z czystym sumieniem. A do tego całkiem ładna ;-)