lek. dent. Katarzyna Jaskulska

Jestem tchórzem jeśli chodzi o lekarzy stomatologów co za tym idzie stan mego uzębienia był mocno średni, dzięki Pani Kasi z każdą wizytą zaczynam wyglądać jak cywilizowany człowiek, życzę wszystkim by na swojej drodze spotykali tylko takich lekarzy. Polecam wszystkim znajomym

Pani Jaskulska jest nieprzecietnie wysoko uzdolnionym stomatologiem, jestem z jej uslugi nie tylko zadowolona ale i za nia niesamowicie wdzieczna. Pisze to po wymianie 10 (!) plomb amalgamatowych na tworzywo sztuczne, pani Jaskolska ratowala kazdego zeba z duzym zaangazowaniem osobistym. Wiem ze nie jestem latwym pacjentem jesli chodzi o stomatologow, wiec tym bardziej cenie jej profesjonalizm i wrazliwosc.

Zdecydowanie polecam. Osoba kompetentna i sympatyczna. Byłem po raz pierwszy i bez wątpienia skorzystam ponownie.

Bardzo miła Pani stomatolog, Koszt leczenia zęba ze znieczuleniem to 120 zł

Bardzo miła Pani stomatolog, Koszt leczenia zęba ze znieczuleniem to 120 zł

Bardzo kompetentna, sympatyczna i precyzyjna. Polecam rowniez.

Bardzo kompetentna, sympatyczna i precyzyjna. Polecam rowniez.

Bardzo miła i kompetentna dentystka. Polecam.

Bardzo miła i kompetentna dentystka. Polecam.