Katarzyna Juraszek-Półtoranos

Chirurg stomatolog

Wspaniała osoba i godny zaufania stomatolog z doświadczeniem, pani doktor leczy moje zęby od wielu lat i jest najlepszym specjalista w swojej dziedzinie, pełen profesjonalizm i podejście do pacjenta.

Pani doktor zajmuje się mną od dziecka. Wcześniej miałam wizyty u innych stomatologów w Dzierżoniowie, i to co mnie u Pani doktor zaskoczyło w porównaniu do innych to: profesjonalizm, czas poświęcony pacjentowi, wyrozumiałość, martwi się o pacjentów ( przy poważniejszych zabiegach, kilka razy dziennie dzwoni z zapytaniem "czy wszystko dobrze" ). Fakt, że drogo, ale profesjonalnie i bardzo dobrze wykonane. Polecam wszystkim!!!! :)

Jestem zadowolona z pani doktor w 100%. Jest najlepszym stomatologiem w Dzierżoniowie, miła, uprzejma oraz bardzo konkretna. Potrafi doradzić najlepszą i najwygodniejszą opcję dla pacjenta. POLECAM!!!!!

MAKABRA ! co ta kobieta sobą reprezentuje ! traktuje pacjentów jak śmieci! obwala robotę oraz nie chce jej sie uczciwie pracować ! wizyty drogie okropnie jak na to że za przegląd bierze tyle co i za normalna wizytę! nie uprzejma charda i wredna ! ostrzegam niszczy zęby !

Polecam każdemu. Chodzę do Pani Kasi od kilkunastu lat i za każdym razem jestem tak samo zadowolony.

Profesjonalne i bardzo miłe podejście do pacjenta. Serdecznie polecam

Profesjonalne i bardzo miłe podejście do pacjenta. Serdecznie polecam

Pani profesjonalnie podchodzi do sprawy, szybko bezboleśnie i bardzo miło wszystkim polecam !!!!!

Jestem w 100% zadowolona z każdej mojej wizyty :]

Jestem w 100% zadowolona z każdej mojej wizyty :]

nie jestem zadowolona, pani byla bardzo niemila, co nie spodobalo mi sie na wstepie

Bardzo dobry specjalista, polecam serdecznie.

Bardzo dobry specjalista, polecam serdecznie.