lekarz Katarzyna Kaczmarek

Neurolog

Nie polecam. Byłam u pani doktor prywatnie, była niby spokojna ale na moj stres zareagowala nerwowo. Postawiła mylna diagnozę narazajac mnie na stres i dodatkowe koszty zwiazane z badaniami. Podczas wizyty wchodzi do gabinetu asystentka i każe juz kończyć. Czyli tak naprawdę pani doktor ma stawke za pół godziny pracy.

Polecam bardzo dobry lekarz, ale bardzo rzadko przyjmuje prywatnie i trudno się dostać na NFZ ....................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Nie wymagałem od pani Kaczmarek natychmiastowego uzdrowienia, gdyż choroby neurologiczne są bardzo skomplikowane w leczeniu, ale rozpoznała u mnie kilka schorzeń na które inni lekarze neurolodzy nie zwracali uwagi, i miała racje. Trudno, trzeba z tymi schorzeniami żyć.

Bardzo miła i uprzejma Pani doktor. Bardzo profesjonalny sposób podejścia do pacjenta. Bez zbednych opowieści. Co najwazniejsze, przepisane leki działają! A poprzednie leczenie (u innego doktora) nie działało.

Dobry lekarz. Faktycznie trochę nerwowa, ale dokladnie wyjaśniła mi stan mojej mamy. Jak będzie z efektami leczenia zobaczymy.

to nie lekarz!! Niech sobie lepiej zwierzęta leczy. Bezczelna, brak kompetencji i podstawowej wiedzy nie potrafi odczytać podstawowych wyników, robi z ludzi królików doświadczalnych bez badań i diagnozy wypisuje i każe brać leki, które od miesięcy nie skutkują. Wydziera sie na pacjentów i każe sobie tylko przychodzić prywatnie. Jej diagnozy z braku wiedzy mogą wpędzić w depresję i do grobu. Kolejny lekarz, który wykonuje swój zawód przez protekcje. Porażka totalna. Nie polecam, a wręcz ostrzegam, to nie lekarz !!!!

Bardzo miła i kompetentna osoba. Polecam serdecznie!

Bardzo miła i kompetentna osoba. Polecam serdecznie!

Pierwszy, ale to dosłownie pierwszy raz w życiu byłem tak przebadany. Poszedlem do neurologa. Wydawałoby się, że przyjdę, posiedzę, poopowiadam co mi dolega i wyjde z diagnozą lub bez :) To co mnie tam spotkało zupełnie przeszło moje oczekiwania. Po krótkiej (dodam - bardzo sympatycznej) rozmowie na temat mojej osoby i dolegliwości, Pani dopktor przeszła do rzeczy. Przebadała mnie na wskroś. Od czubka głowy po najmniejszy palec u nogi. Wszystko w przemiłej atmosferze. Kompetentna i konkretna Pani doktor. Rzeczowo wszystko mi wyjaśniła. Chyba nareszcie coś się zmienia w tym kraju!

Nie polecam tego lekarza. Umówiłem się na wizytę u okulisty a okazało się, że badania przeprowadziła Pani neurolog logopeda. Od razu wzięli ode mnie pieniądze po czy musiałem czekać około 40 min. Gdy już przyszedł na mnie czas poświęcono mi dosłownie 5 minut! Najlepsze było stwierdzenie Pani doktor, że szkła możemy dobrać przy następnej wizycie oczywiście także płatnej! Choć wątpi żeby coś mi to pomogło...W związku z tym, iż za mną czekali kolejni klienci spławiła mnie szybciutko. W takim razie ja się pytam od czego są lekarze i za co wzięła pieniądze? Zdzierstwo i brak odpowiednich kompetencji.