lekarz Katarzyna Kamińska

Lekarz rodzinny

Byłam kilkakrotnie na wizycie u Pani doktor, zarówno „ze sobą”, jak i z dziećmi. Zawsze było miło i profesjonalnie, na pewno będę wracać.

Byłem dzisiaj z 2 letnim synkiem, który boi się lekarzy. Pani doktor wykazała się niebywałą empatią. Uspokoiła malucha, porozmawiała z nim, pokazała jak jego samochodzik zjeżdża na zjeżdżalni (leżance). Dzięki temu można było go spokojnie osłuchać a nawet zajrzeć do ucha bez trzymania dziecka na siłę. No i oczywiście dostał naklejkę (uwielbia naklejki). Jestem pod bardzo dużym wrażeniem i pozdrawiam serdecznie!

Wielokrotnie korzystałam z porad dr. Kamińskiej w Józefowskiej przychodni. Doktor jest kompetentna - nie serwuje na "dzień dobry" antybiotyków i zleca badania by wybrać odpowiednią ścieżkę leczenia. Polecam!

Wielokrotnie korzystałem z porad dr. Kamińskiej w Józefowskiej przychodni. Doktor jest kompetentna - nie serwuje na "dzień dobry" antybiotyków i zleca badania by wybrać odpowiednią ścieżkę leczenia. Polecam!

Ta kobieta minęła się z powołaniem... jest zupełnie pozbawiona umiejętności porozumiewania się z dzieckiem. Przykra i kąśliwa. Więcej czasu zajęło jej udzielanie kąśliwych uwag wychowawczych niż porada lekarska. Jak dla mnie beznadziejny typ.

Byłam u Pani z dzieckiem po 3 dniach antybiotyku na kontrol stwierdzić czy " osłuchowo Ok" Pani na mnie najrzyczała, że jestem niepoważna, iż ze zdrowym dzieckiem przychodzę na jakąś " kontrol" stwierdziła , że kontrolna wizyta to wymysł matek . Dzieciak nadal z powiększonymi migdałkami, czerwonym gardłem, gilem i strasznym kaszlem. Dodam, że dziecko wcześniej u innej Pani w tej samej przychodni miało stwierdzone zapalenie płuc . Nie polecam .

Byłam u Pani doktor kilkakrotnie z 2 letnim dzieckiem i nie byłam zadowolona z wizyty. Pani doktor zaproponowała antybiotyk natomiast inny lekarz z którym się konsultowałam po wizycie u Pani doktor kazał go nie podawać. Pani doktor rażąco wykroczyła poza swoje kompetencje pouczając mnie jak należy wychowywać dziecko. Stwierdziła, że "przydałby się tutaj coaching ponieważ dziecku należy wyznaczać granice." Moim zdaniem jest to zachowanie niedopuszczalne.