dr n. med. Katarzyna Kapelko-Trojanowska

Dermatolog

Jestem zadowolona z przebiegu wizyt i efektów leczenia. Myślę że jest to bardzo dobra specjalistka od terapii mocnego trądziku. A najważniejsze, że cały czas czuję, że jej zależy i wybiera to co dla mnie najlepsze.

Jestem bardzo zadowoloną pacjentką doktor Trojanowskiej. Byłam na razie na jednej wizycie, ale była ona naprawdę kompleksowa- poza paskudnym trądzikiem miałam jeszcze kilka mniej lub bardziej poważnych problemów. Szczerze mówiąc, nauczona złymi doświadczeniami m. innymi od ginekologa bałam się zbywania. Niepotrzebnie! Przedyskutowałyśmy wszystkie dręczące mnie pytania, zaplanowałyśmy leczenie, które co najważniejsze już zaczęło działać, a ja patrzę z nadzieją w przyszłość. Oby więcej tak przyjaznych i kompetentnych lekarzy! AS

Miałem wstydliwą chorobę, brodawki wokół odbytu. Ze wstydu hodowałem je chyba pół roku. U doktor Kapelko wyleczyłem je w miesiąc, głównie mrożeniem 3 razy i maścią w domu. Mimo przykrej choroby terapię wspominam dobrze, bo lekarka zachowywała się naturalnie, była sympatyczna i bardzo sprawnie robiła zabiegi.J.K.

Jestem pacjentem pani doktor od 2 lat i uważam, że jest dobrym specjalistą. Bardzo dokładnie mi wszystko tłumaczy, bo biorę teraz bardzo mocne leki. Kilka razy doradzała mi przez telefon.