mgr Katarzyna Kapral

Psycholog, Psychoterapeuta

Bardzo dobra Pani psychoterapeutka. Pomogła mi zrozumieć mnóstwo rzeczy z jakimi się borykałam. Nazwać wiele emocji . Pani Kasia pomogła mi stanąć na nogi wtedy gdy było mi trudno w życiu. Choć od terapii minął jakiś już czas, widzę dziś również długofalowe pozytywne skutki terapii. Bardzo Pani dziękuję! Polecam szczerze!

Godna polecenia, bardzo skuteczna Pani psycholog. Terapia u niej (choć nie zawsze było łatwo) pomogła mi lepiej zrozumieć siebie i wreszcie lepiej żyć! Polecam!

Bardzo dobra Pani psycholog. Wyrwała mnie życiowego marazmu. Terapia jest profesjonalna, szybka i skuteczna. Duży efekt był już po pierwszej wizycie, mimo, że byłem zmęczony i nie wyspany. Pani psycholog jest bardzo kontaktowa,jest profesjonalistą w każdym calu, ceny nie są wygórowane. Polecam wszystkim.

Bardzo dobra Pani psycholog.
Wyrwała mnie życiowego marazmu.
Terapia jest profesjonalna, szybka i skuteczna.
Duży efekt był już po pierwszej wizycie, mimo, że byłem zmęczony i nie wyspany.
Polecam wszystkim.

Bardzo sympatyczna i wzbudzająca zaufanie Pani psycholog, a to niezwykle istotne w tej dziedzinie. Analizuje problem pacjenta, bardzo dobrze ocenia jego osobowość. Specjalista godny polecenia