Rewelacyjne podejście do pacjenta! Pani doktor bardzo miła. Fachowo i przystępnie dla pacjenta wyjaśnione wszystkie etapy planu leczenia. Pani Doktor posiada ogromną wiedzę i doświadczenie, jednocześnie potrafi się nią podzielić w sposób zrozumiały dla laika. 200% kompetencji. Wystrój i wyposażenie kliniki na najwyższym poziomie. Wewnątrz pacjent zapomina, że jest w Radomiu :) POLECAM!

200% kompetencji.
POLECAM!

Pani Doktor podczas wizyty odbiera telefon i bez dezynfekcji czy zmiany rekawiczek przystepuje dalej do zabiegu. Brak cennika,ceny sa wymyslane przez Pania Jole na poczekaniu,brak wydawania paragonow. Niez zapisywanie wykonanych poprawek podczas wizyt. Mega niekomperencja nie polecam.!!!

tragedia. pani doktor zamiast leczyć to platkuje za ile buty kupuje.

tragedia. pani doktor zamiast leczyć to platkuje za ile buty kupuje.

JESTEM PACJENTEM PANI DR.KUSZEWSKIEJ OD WIELU LAT I MUSZĘ PRZYZNAĆ ŻE ZARÓWNO JA JAK I MOJA ŻONA I DZIECI NIE WYOBRAŻAJĄ SOBIE LECZENIA U INNEGO STOMATOLOGA.PROFESJONALIZM W KAŻDYM CALU. OGROMANA KULTURA OSOBISTA ,INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KAŻDEGO PACJENTA.POLECAM KLINIKĘ dr.KUSZEWSKIEJ WSZYSTKIM ZNAJOMYM I WSZYSCY SĄ OGROMINIE ZADOWOLENI.

Mistrzostwo Świata. Kompetencja, troska o pacjenta na najwyższym poziomie.

Mistrzostwo Świata. Kompetencja, troska o pacjenta na najwyższym poziomie.