Katarzyna Karolak-Zielińska

Protetyk, Stomatolog

Ceny kosmiczne, te 400 zł. to za leczony kanałowo jeden ząb, mój osiedlowy stomatolog, zrobił mojej siostrze tego samego zęba za 180 zł. a był w gorszym stanie niż mój. Kobieta jest dodatkowo głucha, mimo ustalenia ceny i zakresu prac, wykonała prace które były zbędne i naraziła mnie tylko na dodatkowe koszty.

Nie polecam !!!!Po ostatniej wizycie mojej już nikomu tę Panią nie polecę.Popełniła błąd,a przy tym jest coraz to droższa wizyta.Jeszcze Raz NIE POLECAM

Miła babka, życzliwa pacjentowi od rozmowy telefonicznej po finał leczenia.Nienaganna jakość usługi -bez bólu!